eReport.sk
Zlatica Švajdová Puškárová, foto: profimedia

Zlatica Švajdová Puškárová reagovala na uvoľňovanie opatrení: Krásny odkaz!

Moderátorka spravodajstva Zlatica Švajdová Puškárová (43) sa zamyslela nad uvoľňovaním opatrení na Slovensku. Svojím fanúšikom poslala krásny odkaz na zamyslenie.

Zlatica Švajdová Puškárová je nielen známou spravodajskou moderátorkou, ale aj dvojnásobnou maminou. Aj ju samozrejme potešilo uvoľňovanie opatrení na Slovensku. Svojim fanúšikom na Instagrame poslala veľavravný odkaz. „LEO v škole, ADAMKO v škôlke. Tieto donedávna PRA-OBYČAJNÉ situácie, majú dnes úplne iný význam. Dali ste si dnes OBYČAJNÚ kávu na terase? Kto by si kedy pomyslel, že nás doba rozsadí na vzdialenosť 2 metrov a ešte budeme vďační, za OBYČAJNÉ posedenie na terase‼️,“ napísala Zlatica.

Zlatica Švajdová Puškárová

Foto: Instagram

V zamyslení pokračovala aj ďalej. „Kúpili ste deťom s radosťou v obchode OBYČAJNÉ ponožky, lebo od Vianoc už povyrástli? Pomysleli ste si, že kúpa OBYČAJNÝCH ponožiek v obchode má odrazu zvláštne ČARO ? Napadlo Vás, že OBYČAJNÉ cvičenie vo fitku sa premení na očakávaný ZÁŽITOK? HLBOKO si uchovajme všetko čo sme prežili, aby sme nezabudli, že aj OBYČAJNÉ veci dokážu byť v okamihu veľmi NEOBYČAJNÉ,“ napísala známa moderátorka. Po mnohých obmedzeniach sa aj ona teší na veci, ktoré nám ešte pred rokom pripadali byť normálne.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport