eReport.sk
Zlatica Puškárová, Zdroj: FB/Zlatica Puškárová

Zlatica Puškárová prekvapuje. Zo správ mieri na porotcovskú stoličku

Moderátorka Zlatica Puškárová je už niekoľko rokov hviezdou markizáckych Televíznych novín. Teraz však odskočí od správ a vyskúša si úplne inú úlohu. Diváci ju čoskoro uvidia ako porotkyňu talentovej súťaže.

Puškárová si už v minulosti raz túto pozíciu vyskúšala. Na konci poslednej série šou Tvoja tvár znie povedome pripravili špeciál s deťmi slovenských celebrít. Do posudzovania ich výkonov sa vtedy pustila aj Zlatica, ktorá bola z celého projektu viditeľne nadšená.

Vďaka veľkému úspechu bude celá nasledujúca sezóna Tvojej tváre venovaná najmenším účastníkom. Tvorcovia programu sa preto rozhodli osloviť overenú porotu, ktorá sa osvedčila už v špeciáli. Okrem Puškárovej budú súťažiacich hodnotiť aj Kuly a Zuzana Šebová. Prvý diel uvidíte na televíznych obrazovkách 27. októbra.

„Bude to veľký kontrast pre ľudí, keďže dlhé roky sa pohybujem v politickom svete. Je to zaujímavý kontrast a veľmi si to užívam. Spievam, tancujem, je to pre mňa naozaj veľmi zaujímavá poloha,“ Zlatica Puškárová prezradila v rozhovore pre Plus JEDEN DEŇ. Porotcovanie v šou jej odobril aj Patrik Švajda, ktorý svojej manželke vraj novú úlohu doprial.

Viac sa dozviete:

  1. Zlatica Švajdová Puškárová, moderátorka, ukázala mamu

Mini verzia programu Tvoja tvár znie povedome sa bude odlišovať jednou zásadnou vecou. Na rozdiel od dospeláckej šou v nej nebudú vystupovať celebrity, ale obyčajné deti vo veku od 5 do 12 rokov. Tie dostali šancu prihlásiť sa počas leta a porota z nich vybrala nové nádeje, ktoré takto môžu odštartovať svoju kariéru.

Porota Tvoja MINI tvár znie povedome, Zdroj: FB/Zlatica Puškárová

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti