eReport.sk
Hráči Zlatých Moraviec, foto:ig/fcvion

Zlaté Moravce museli zrušiť prípravné zápasy pre rozsiahlu karanténu

Futbalisti FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble vynechajú úvodné dva prípravné zápasy v rámci turnaja Tipos Cup. Viac ako polovica tímu je totiž v karanténe v súvislosti s koronavírusom. Mužstvo tiež prerušilo tréningový proces.

Zlaté Moravce mali najprv 16. januára nastúpiť proti Trnave a o tri dni neskôr proti Trenčínu. “Z dôvodu vážnej pandemickej situácie, spôsobenej koronavírusom COVID–19 v A-tíme FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble, sme nútení zrušiť zatiaľ dva zápasy zimnej Tipsportligy. K dnešnému dňu, t.j. piatku 15.01.2021, máme z 22-členného kádra až 10 hráčov v 10-dňovej karanténe. Navyše, aj dvoch členov z realizačného tímu.

Okrem toho máme dlhodobo zranených troch hráčov (brankár Peter Jeck po úraze hlavy – nezačal ani s tréningom, hráč Anton Sloboda po operácii ramena – začína s tréningovým procesom a hráč Michal Pintér po operácii kolena – začína s tréningom). Z týchto dôvodov nemáme k dispozícii dostatočný počet futbalistov. Nie sme schopní postaviť ani základnú zostavu. Aktuálne disponujeme počtom 8 hráčov do poľa a 1 brankár.

Zdroj: tasr

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Futbal

Aktuálne v športe

Politika

Celebrity

Sledujte nás

Nehanbite sa, ozvite sa. Radi sa stretávame so zaujímavými ľuďmi a nachádzame nových priateľov.