eReport.sk
Jana Žitňanská (Za ľudí). Foto: tasr

Žitňanská zmenila imidž. Toto si dopriala na svoje narodeniny

Zdá, že poslankyňa Za ľudí Jana Žitňanská hodila nedávne problémy za hlavu a začína novú éru. Po tom, čo sa vzdala šéfovania v parlamentom výbore, lebo sedela s kolegami na vínku aj v čase zákazu vychádzania, sa zase usmieva. Včera totiž oslávila narodeniny a poriadne si ich užila.

„Môj prvý tohtoročný gratulant,“ vytešovala sa Žitňanská, ktorej ako prvý blahoželal premiér Eduard Heger. Neskôr sa pochválila aj darčekom od blízkych. Žitňanská má zrejme rada kvety, pretože dostala poukážku na kurz kvetinovej školy. Počas svojho dňa si však Žitňanská dopriala aj kávičku či zbehla do kaderníctva. „Dnes došlo k zmene farby,“ chválila sa poslankyňa, ktorá si nechala tmavohnedú farbu mierne zosvetliť a vlasy trochu skrátila.

Žitňanská na seba nedávno upozornila, keď ju novinári načapali ako sedí so svojimi kolegami Jurajom Šeligom a Jurajom Drobom v podniku v čase, keď už bol zákaz vychádzania. Neskôr sa za to ospravedlnili a politička voči sebe vyvodila zodpovednosť tým, že sa vzdala funkcie šéfky v sociálnom výbore.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport