eReport.sk
David Gránský s manželkou
David Gránský s manželkou Nikolou

Ženatý Gránský. Prečo bol na verejnosti bez obrúčky?

Český herec a moderátor David Gránský (29) sa medzi slovenskými divákmi preslávil účinkovaním v reality šou Československo má talent. Miláčik žien je už dvanásť rokov šťastne zadaný. Teraz sa však ukázal na akcii bez obrúčky, čo neuniklo ani pozornosti jeho fanúšičiek.

Gránský spoznal svoju manželku Nikolu ako tínedžer. So šarmantnou optičkou tvorili pár desať rokov, potom sa rozhodli svoj vzťah spečatiť. Tento rok oslávia druhé výročie svadby. Preto svojich priaznivcov prekvapil, že sa zrazu objavil na akcii bez obrúčky na prste.

V rozhovore pre Extra.cz objasnil, kde sa jeho manželský šperk stratil. „Práve dnes nemám prstienok, čo je ale z toho dôvodu, že som ho chcel mať čierny, ale po dvoch rokoch vybledol. Takže som si ho dal dofarbiť. Hneď po úprave si ho zase nasadím,“ Gránský veľmi rýchlo vyvrátil možné klebety o kríze v ich vzťahu.

Svadba má niekedy na lásku úplne iný dopad, ako očakávajú mladomanželia. Na spolunažívanie Davida a Nikoly to našťastie nemalo žiaden negatívny vplyv. Český moderátor aj prezradil hlavný dôvod, prečo to tak je.

Viac sa dozviete:

„Tak skvele sme sa doplňovali a stále doplňujeme, že sme sa tiež na základe toho brali. Nebrali sme sa, aby sme ten vzťah upevnili, ale pretože bol ten vzťah už natoľko pevný,“ prezradil Gránský. Podľa jeho slov bolo veľkou výhodou, že sa vzali až na svoje desiate výročie zoznámenia. Vtedy presne vedeli, čo môžu od seba očakávať a nič ich nepríjemne neprekvapilo.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport