eReport.sk
Polícia potrebuje pomoc:
Polícia SR. Ilustračné foto: fb/polícia

Zdrogovaný šoféroval a zabil dve deti! Polícia obvinila bezohľadného muža

Polícii sa podarilo objasniť tragickú dopravnú nehodu, pri ktorej na Spiši ešte v decembri minulého roka zomreli dve deti. Informovala o tom krajská policajná hovorkyňa z Košíc Jana Mésarová s tým, že toxikologická analýza biologického materiálu u vodiča potvrdila prítomnosť drog, v súčasnosti už čelí obvineniu.

Zdrogovaný šoféroval a zabil dve deti!

Muž viedol vozidlo v obci Rudňany v okrese Spišská Nová Ves na Prvý sviatok vianočný, pričom zišiel z cesty a narazil do dreveného stĺpa s betónovou pätkou. „V aute mal aj dve deti, vtedy vo veku deviatich a 11 rokov, ktoré, žiaľ, pri dopravnej nehode utrpeli zranenia nezlučiteľné so životom,“ upozornila hovorkyňa. Navyše vozidlo viedol v tom čase bez vodičského oprávnenia. Výsledky toxikologickej analýzy biologického materiálu potvrdili, že auto šoféroval po požití pervitínu, a to malo podľa polície negatívne ovplyvniť jeho vodičské schopnosti.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Slovensko prišlo o výnimočného športovca
  2. Názov nového maďarského projektu
  3. Svet filmu prišiel o legendu

Polícia obvinila bezohľadného muža

„Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Spišskej Novej Vsi po vykonaní potrebných procesných úkonov a zadovážení dôkazov vzniesol voči 34-ročnému mužovi obvinenie pre trestný čin usmrtenia. Nezodpovednému mužovi za tento skutok hrozí trest odňatia slobody na štyri až desať rokov,“ uzavrela Mésarová.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Zdrogovaný šoféroval a zabil dve deti! Polícia obvinila bezohľadného muža

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php