eReport.sk
Zdena Studenková, foto: profimedia

Zdena Studenková priznala, na aké skrášľujúce zákroky chodí pravidelne!

Herečka sa stále pýši udržiavaným výzorom. Na svoj vek nevyzerá. Mnohí v jej prípade skloňujú plastické operácie. Teraz sa verejne doznala k týmto zásahom.

Úspešná herečka je na seba prísna. Tak ako v práci, musí byť aj v jej živote všetko perfektne zorganizované. Potrpí si aj na svoj vzhľad. Zdene Studenkovej (66) by málokto tipoval jej skutočný vek. Maká na svojej postave, strapatú ju na verejnosti nikdy neuvidíte. I keď pôsobí sebavedomým dojmom, nie je to vždy tak. Aj herečka cíti pri pohľade do zrkadla pocit neistoty. Zápasí s rovnakými komplexami ako aj bežné ženy. Čo má na sebe rada? „Bolo by smiešne hovoriť, že môj nos, pretože ten nemám rada. Myslím si, že mám v poriadku oči. Nielen že nie sú škaredé, ale vždy sa pozerám na ľudí priamo a som čitateľná v tom, či som úprimná, či to myslím tak alebo tak. A to je veľmi, veľmi dôležité,“ zhodnotila svoje plusy a mínusy.

Partner jej nič nevyčíta

Studenková svoj strach z budúcnosti netají. „Starnutie je pre ženu čosi strašidelné. Pochopiteľne, sú ženy, ktoré sú nastavené inak, sú matky, obetujú sa rodine, kašlú na to ako vyzerajú v zrkadle. Ja som nastavená inak,“ prezradila.. Jej partnerom je o sedemnásť rokov mladší dirigent Braňo Kostka. Na jeho margo vtedy povedala: „Nemám pocit, že by môj partner vnímal moje starnutie. V živote mi to Branko nepovedal, nedal mi to najavo nijakým spôsobom,“ prezradila známa herečka.

Tvár ju živí

K niektorým estetické úpravám sa teraz priznala. Dlhoročná členka činohry Slovenského národného divadla a stabilná hádačka z Inkognita Zdena Studenková o pár dní oslávi svoje 67. narodeniny, no tento vek by jej tipoval len málokto. Herecká diva sa netají tým, že podstúpila nejaké tie vylepšenia a pri svojej práci to považuje za prirodzené. Dokonca prezradila, na aké procedúry chodí pravidelne. „Je pravda, že veci, ktoré sú bežné, ako je napichnutie nejakej vrásky alebo odstraňovanie pigmentových škvŕn z dekoltu, absolvujem pravidelne. A blíži sa leto, takže ma čaká aj zákrok, ktorý zamedzuje poteniu. Všetko sú to neinvazívne zákroky či ošetrenia, ktoré podstupujem pravidelne,” povedala v rozhovore pre týždenník Slovenka. Hoci sa zákrokom nebráni, vie úplne presne, na ktorú časť tela by si nikdy nedala siahnuť. „Starám sa o seba, pretože ma moja tvár živí. Samozrejme, že mám veľa nedostatkov na svojom tele, ale nikoho do toho nič nie je. Som na seba dosť prísna, ale jednu vec viem iste, nikdy by som si nenechala siahnuť na prsia,“ prízvukuje Studenková.

Foto: profimedia

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport