eReport.sk

Studenková prekvapivo úprimne o svojom vzhľade. Z čoho má komplexy?

Je krásna, uznávaná a obľúbená. Slovenská herečka Zdena Studenková (66) zverejnila status, kde spochybnila svoj vzhľad. Aj sebavedomá Zdena môže cítiť pri pohľade do zrkadla pocit neistoty.

Patrí medzi najkrajšie ženy nášho šoubiznisu. Napriek tomu nie je so svojím vzhľadom spokojná. Herečka Zdena Studenková má rovnaké komplexy ako aj bežné ženy. Nedávno odpovedala na otázku, že čo má na seba najradšej, keď sa pozrie na seba do zrkadla. Bolo by smiešne hovoriť, že môj nos, pretože ten nemám rada. Myslím si, že mám v poriadku oči. Nielen že nie sú škaredé, ale vždy sa pozerám na ľudí priamo a som čitateľná v tom, či som úprimná, či to myslím tak, alebo tak. A to je veľmi, veľmi dôležité,“ napísala na svojom profile herečka.

Studenková svoj strach z budúcnosti netají. „Starnutie je pre ženu čosi strašidelné. Pochopiteľne, sú ženy, ktoré sú nastavené inak- sú matky, obetujú sa rodine, kašlú na to ako vyzerajú v zrkadle… Ja som nastavená inak,“ prezradila v rozhovore pre Nový Čas. Jej partnerom je o 17 rokov mladší dirigent Braňo Kostka. Na jeho margo vtedy povedala: „Nemám pocit, že by môj partner vnímal moje starnutie. V živote mi Branko nepovedal, nedal mi to najavo nijakým spôsobom,“ prezradila známa herečka.

Zdroj: profimedia


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Studenková prekvapivo úprimne o svojom vzhľade. Z čoho má komplexy?

Najnovšie