eReport.sk
Foto: instagram

Zbláznil sa? Spevák Ego odporúča fanúšikom chatu na Donovaloch. To myslí vážne?

Dostal za to zaplatené alebo to myslí vážne? Raper Ego s rodinou využili uvoľnenie opatrení a vybrali sa na mini dovolenku. Za destináciu si zvolili Donovaly, kde strávili niekoľko nocí. Zaplatili za ne poriadny balík.

Aktuálna epidemiologická situácia na Slovensku sa zlepšuje. Už minulý týždeň sa uvoľnili opatrenia natoľko, že ľudia z jednej domácnosti môžu vyraziť do prírody a rovno sa aj ubytovať v hoteli či na chate.  To využil aj raper Michal Straka s rodinou a vyrazili na Donovaly.

Chata, v ktorej sa ubytovali, chce zaujať najmä ľudí, ktorí s financiami zrovna problémy nemajú. Svedčí o tom aj popis chaty, ktorý zverejnil Ego: „Nádherný víkend v prírode, inteligentná 5* chata, raňajky v košíku, elektrobajky, štvorkolky, sauna, vonkajšia vírivka.” Ďalej napísal, že je s ubytovaním nadmieru spokojný a môže ho odporučiť všetkým rodinkám. Fanúšikovia dali na jeho rady, no keď si ju vyhľadali spadla im sánka. Tá cena je neskutočná!

Zdroj: Instagram Ego

Keď si fanúšikovia zadali chatu prostredníctvom portálu, ktorý ponúka ubytovanie hádam v každom kúte sveta, čakalo ich nemilé prekvapenie. Suma sa vyšplhala aj na niekoľko tisíc. Keby ste tam chceli ísť na 6 dní, pripravte si viac ako 7-tisíc eur. Za dve noci sa suma vyšplhala na viac ako 2-tisíc eur. Reakcie na sumu pobytu nenechali na seba dlho čakať a ľudia začali: „Úžasné, nádherné. Tam by bolo určite nádherne, ale pre nás finančne nedostupné,” okomentovala jedna fanúšička. Horšie už znel ďalší komentár: „Každý jeden Slovák si to môže dovoliť, že?”.

Na jeho príspevky a storky na sociálnej sieti reagovala aj speváčka Tina. Tá napísala, že berie svoju mladšiu dcéru Aničku a ide.  Zdá sa, že ju cena neodradila.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport