tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Andrej Stančík, foto: tasr

Zaskočený poslanec. V priamom prenose mu vynadali do vlezdop*delky

Volení zástupcovia ľudu to nemajú vždy ľahké. Svoje o tom vie nejeden politik, ktorý sa činí na sociálnych sieťach. Okrem fanúšikov sa totiž často musia stretávať aj s nenávistnými komentármi. V nedeľu večer spustil živé video mladý poslanec za Obyčajných ľudí Andrej Stančík a sám sa zrejme nestačil čudovať.

„Vitajte na našom pravidelnom livestreame v nedeľu o šiestej, kde aj dnes budem odpovedať na vaše otázky ohľadom aktuálnej politickej situácie,“ začal optimisticky Stančík. Netrvalo dlho a ľudia ho už zasypávali otázkami. Okrem iného musel hneď v úvode politik vysvetľovať, ako je to s jeho láskou k Rusku. Ľudia ho totiž obviňovali, že má s touto krajinou problém, keďže sa postavil na stranu Čechov a kvitoval im vyhostenie ruských diplomatov. „Ja som rusofil. Otvorene to hovorím. Čítam ruskú literatúru, hovorím po rusky, mám rád ruskú kultúru, históriu. Bol som v Moskve a plánujem navštíviť Petrohrad, takže ja mám dobrý vzťah k Rusku. To ale neznamená, že musím byť automaticky fanúšik ruského režimu,“ bránil sa mladý poslanec.

Mladý poslanec musel vysvetľovať svoj postoj k Rusku. – Foto: fb/AndrejStancik95

Neskôr však fanúšikovia pritvrdili. „Kde má tvoj Hektor búdu? Zalez!“ napísal jeden z nich. „Ja nemám žiadneho Hektora, takže v poriadku, pán Vít. Sa uvedomte,“ bránil sa Stančík a o chvíľu v éteri prečítal ďalší „milý“ komentár. „Ty matelkovec, naďofil, vlezdoprdelka olajnová…“ zneli slová nejakého fanúšika. „Ďakujem veľmi pekne. To bolo trošku viac invektívov, ako som zvyknutý na jeden komentár, ale proti gustu, žiaden dišputát,“ spustil zaskočený poslanec, ktorý ešte na začiatku živého vstupu vyzýval fanúšikov, aby video zdieľali, nech sa o ňom dozvie viac ľudí.

Stančík je aktívny na sociálnych sieťach. Občas si to však zlízne. – Foto: archív AS

Kto vie, či to nakoniec neoľutoval, lebo postupne začalo pribúdať množstvo nenávistných komentárov. Na záver už politik rezignoval. „Už sa míňajú otázky, sú tu len komentáre trollov, ktoré sa mi už nechce komentovať. Ja naozaj nechápem, že prečo niekto míňa svoj drahocenný voľný čas, aby chodil a komentoval pravidelne stránky ľudí, ktorých nemá rád. Akože dobre, každý má iné zábavky,“ povedal Stančík, ktorý svoj živý vstup ukončil asi po polhodine.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Zaskočený poslanec. V priamom prenose mu vynadali do vlezdop*delky

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku