eReport.sk
Nastolovanie demokratickej cenzúry
Poslanec parlamentu Tomáš Taraba (nezaradený). Zdroj: tasr

Taraba: Rusko má oprávnene zlý pocit, keď Západ posúva jadrové zbrane bližšie k Východu!

Západ posúva jadrové zbrane. Podľa opozičného poslanca Národnej rady Slovenskej republiky Tomáša Tarabu (ŽIVOT-NS) sú v prípade hrozby jadrových zbraní obavy mocností oprávnené. Platí to však nielen pre Európu, USA a NATO, ale aj pre Ruskú federáciu. Vyjadrenia Západu o nebezpečnosti umiestňovania ruských jadrových zbraní v Bielorusku sú relatívne časté. Poslanec však upozorňuje, že približovanie jadrových zbraní k ruským hraniciam je typické aj pre samotný Západ.

„Nerob to, čo nechceš, aby iní robili tebe“

„Západ odmieta, aby Rusko posunulo jadrové zbrane do Bieloruska, pretože budú bližšie k Západu a pociťujeme to ako hrozbu. Podľa tejto logiky v duchu biblického. erob to, čo nechceš, aby iní robili tebe, nebude asi ťažké pochopiť, že rovnaký zlý pocit môže mať Rusko keď Západ posúva svoje jadrové zbrane do krajín, ktoré sú zase bližšie k východu,“ uviedol Taraba.

Foto: Fb/tomastaraba

Ako sa vyhnúť vojnám?

Keby sa jednotlivé štáty posnažili o zrkadlové pochopenie vnímania konfliktu z druhej strany. Svet by si podľa kresťanského a konzervatívneho poslanca ušetril množstvo problémov.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Taraba kritizuje podivný Matovičov úrad
  2. Sankcie ničia Úniu
  3. Peter Pellegrini (uprostred) počas tlačovky strany Hlas-SD.
  4. Pomsta z Ruska?

„Ak by politici vnímali pozíciu druhej strany, vyhli by sme sa väčšine zbytočného napätia a vzácne zdroje by sme mohli venovať produktívnejším veciam ako bezobsažnej konfrontácii.“


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Taraba: Rusko má oprávnene zlý pocit, keď Západ posúva jadrové zbrane bližšie k Východu!

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti