eReport.sk
Alžbeta II. a princ Philip, foto: shutterstock

Zamestnanec popísal posledné chvíle Alžbety s Philipom: Vedeli sa pekne pohádať!

V roku 1947 si sľúbili, že budú spolu v dobrom aj zlom. Manželský sľub zvládali takmer 74 rokov. Ako to už vo vzťahoch býva, i Alžbeta II. sa vedela so svojím manželom Philipom (†99) poriadne pohádať.

Podpichovanie a menšie hádky sa im nevyhli ani počas pandémie. Jednu šarvátku si vypočul aj ich nemenovaný zamestnanec, ktorý sa zveril britským médiám. „Ach, zavri už ústa, ty hlúpa žena,“ povedal princ Philip Alžbete. Ona mu to samozrejme vrátila. „Nie som žiadna hlupaňa, som kráľovná!“ Na Windsorskom panstve mali manželia asi dvadsať zamestnancov. „Často sa medzi sebou hašterili, bolo to roztomilé, ale nikto by to od nich nečakal,“ popísal to jeden z nich.

Pár hodín predtým. než dala kráľovná svojmu mužovi posledné zbohom, zverejnila ich spoločnú fotografiu. Pochádza z doby keď boli nesmierne šťastní. Fotografiu usmievajúcich manželov sediacich v tráve zrealizovala Sophie, vojvodkyňa z Wessexu. Pár pózoval na vrchole Coyles of Muick v škótskom národnom parku Cairngorms. Toto miesto Alžbeta II. milovala.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport