eReport.sk
Hana Zagorová, foto: profimedia

Zagorová po kolapse dostáva novú krv. Robí jej dobre

Takého manžela by chcela každá! Hanu Zagorovú, ktorá je od utorkovej noci v nemocnici, navštevuje jej manžel Štefan Margita aj niekoľkokrát denne.

Najskôr za ňou dochádzal na III. internú kliniku Všeobecnej fakultnej nemocnice v Prahe, kam ju odviezla záchranka po tom, čo ju v byte našla polícia ležať v bezvedomí na zemi v spálni. A teraz už za milovanou Hankou Zagorou (75) dochádza na bežné lôžkové oddelenia Ústavu hematológie a krvnej transfúzie. Niečo vždy prinesie, niečo odnesie a neustále premýšľa, čím by svoje drahé na lôžku spríjemnil život, lebo? Je naprosto nezbytné aby nebe bylo blankytné…

Zotavuje sa

„Keď v piatok ráno Hanku premiestnili z internej na normálné oddelení, vydýchol som si, pretože je na tom naozaj lepšie,“ povedal blesk.cz Štefan Margita (65), ktorý v utorok zalarmoval pomoc, keď sa Hanke nemohol dovolať po skončení svojej talkšou v košickom divadle. „Hanka už má dobrú náladu. Nová krv jej robí dobre,“ prezradil Margita. Speváčka, ako je známe, trpí už roky ochorením červených krviniek, tzv. Paroxyzmálna hemoglobinúriou. „Snáď mi ju budúci týždeň pustia domov …“ želá si operný spevák. Kvôli manželkinej kolapsu zrušil svoj koncert v rodných Košiciach, ktorý mal byť oslavou jeho 65. narodenín.

Foto: profimedia, tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Zagorová po kolapse dostáva novú krv. Robí jej dobre

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti