eReport.sk
Hana Zagorová, foto: profimedia

Záchrana v poslednej chvíli. Zagorová si kolaps vôbec nepamätá!

Hana Zagorová je už konečne doma z nemocnice, kde ležala dva týždne. Speváčka teraz uprímne popísala, ako prežívala osudné chvíle, ked ju našli doma bezvládnou.

Pred viac ako štrnástimi dňami skolabovala vo svojom byte a sanitka ju musela rýchlo odviezť do nemocnice. Speváčke doslova zachránil život jej manžel, Štefan Margita, ktorý zavolal pomoc, keď sa mu Hanka dlho neozývala. Nebyť jeho duchaprítomného zásahu, všetko sa mohlo skončiť tragicky. „Som slabučká, ale prešťastná, že som doma. Dnes som spala v našej spálni a vždy, keď som sa zobudila, som sa pozerala, ako Štefíček (manžel) oddychuje. Ako sa človek teší z takých maličkostí ,“ uviedla speváčka v rozhovore pre program Showtime.

V mysli ma prázdno

Zagorová dlhodobo zápasí s chorobou krvi, a preto ju hospitalizovali na transfúznom oddeleneí. „Musím povedať, že o mňa bolo senzačne postarané. Ústav hematológie a krvnej transfúzie je senzačný, taký rešpekt a úcta… Ľudia tam sú veľmi milí. Všetko tam klapalo a ja im veľmi ďakujem,“ pokračovala speváčka. „Čítala som iba detektívky alebo sa pozerala na televíziu. Sledovala som tú úžasnú detektívku o voľbách, z čoho som mala veľkú radosť, a medzitým do mňa stále niečo kvapkalo a tieklo,“ doplnila Zagorová, ktorá sa cíti už lepšie. Úplne ideálne to ale ešte nie je. „Štefíček je vždy natešený a všade hovoril, že už mi je výborne. Zatiaľ to výborný nie je, ale je mi dobre,“ uviedla na pravú mieru.


Na svoj kolaps si speváčka vôbec nespomína: „Absolútne nič neviem. Štefíček sa mi nedovolal, tak zalarmoval manžela našej netere. Tí zavolali policajtov a našli ma. Ja z toho ale neviem vôbec nič. Ja si pamätám iba na nemocnicu, čo je vlastne asi dobre,“ podotkla. Všetko preto nakoniec dobre dopadlo.

Foto: profimediaKOMENTÁRE ČLÁNKU :

Záchrana v poslednej chvíli. Zagorová si kolaps vôbec nepamätá!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti