eReport.sk

EXKLUZÍVNE FOTO Tina dlho nesmútila: Už má novú lásku!

Speváčka Tina má novú lásku. Na včerajšej prechádzke s novým mužom nechýbali nežné dotyky, či držanie za ruky. Isté je, že sa so svojím novým objavom už neskrýva. Smútok zo sedemročným vzťahom so Separom netrval dlho…

Je šťastná a zamilovaná! Speváčka Tina má po svojom boku novú lásku. Jej vyvoleným nie je nikto iný ako raper XX Puerto, vlastným menom František Churý. Tina teda opäť zalovila v osvedčených vodách a a dala prednosť kolegovi z brandže.

Raper vystupuje pod menom XX Peurto

Tina je, zdá sa, hosťom v muzikantovom dome pomerne často. Jej auto parkovalo pred jeho vilkou v Podunajských Biskupiciach už minulý týždeň, podobne tomu bolo aj v sobou večer o 21:00. Včera za svojím novým objavom prišla okolo obeda. Dvojica si vychutnávala prechádzku so psom po okolí. Držali sa pritom za ruky a nechýbali ani nežné dotyky. Vzájomnú náklonnosť a príťažlivosť neskrývali.

Isté je, že speváčka za svojím manželom Separom už nesmúti. Ich manželstvo a vzťah trvali dohromady sedem rokov a spoločne vychovávali dve deti. Za touto láskou však urobili hrubú čiaru a rozišli sa ako priatelia. Nedávno Separ venoval Tine dojemný status. „Tina a ja sme spolu prežili nádherné životné obdobie, počas ktorého sme stihli zažiť všetko, čo vystihuje veta, v dobrom aj v zlom‘. Videli sme spolu kus sveta, vychovávali dve nádherné deti, vybudovali spoločný domov. No zažili sme aj veľmi ťažké chvíle, keď sme si siahli na úplné dno, nie to finančné, skôr to psychické. Ale aj to sme zvládli. No ako ubiehal čas a každý z nás sa začal venovať rozdielnym témam a veciam, začali sme sa vzďaľovať,“ napísal pred časom Separ.

Tina a Separ už netvoria pár

Od oficiálneho oznámenia rozchodu uplynuli dva mesiace a po Separovom boku sa objavila tiež nová žena. Atraktívna Cynthia Tóthová uverejnila ich spoločný záber a pridala aj srdiečko. Okamžite sa tak spustila lavína otázok od fanúšikov rapera, či je to jeho nová frajerka. „Hlavne vôbec neviem, odkiaľ vedia, kto sa s kým rozišiel, kto s kým chodí a kto kam klesol,“ reagoval na diskutujúcich Separ. Cynthia sa prezentuje ako modelka a tanečnica. Na svojom profile uverejňuje odvážne fotky a rada predvádza svoje ukážkové krivky. Či je najnovším objavom Separa ukážu najbližšie týždne.

Cynthia Tóthová zverejnila foto so Separom

foto: Vlado Benko Jr., instagram, profimedia


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

EXKLUZÍVNE FOTO Tina dlho nesmútila: Už má novú lásku!

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php