eReport.sk
Rokovať sa o ňom bude v pondelok
Premiér a predseda strany Smer Robert Fico. Foto: yt/smersd

Fico: Z obete novinára spravila opozícia prvomájový transparent! Vytiahnu ho vždy, keď sa im to hodí

Počas dnešného dňa si pripomíname smutné výročie. Ubehlo šesť rokov od vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Strelec si ich vzal za obete v ich rodinnom dome v obci Malá Mača. Táto smrť dvoch nevinných ľudí, bola zneužitá na politický boj proti vtedajšej vládnej moci.

Opoziční poltici na čele s Igorom Matovičom využili túto tragickú udalosť na dosiahnutie svojich cieľov, a to nahradiť vo vláde stranu Smer a vtedajšieho dlhoročného premiéra Roberta Fica.

Kto mal záujem na vražde novinára a jeho priteľky?

Práve vtedajší premiér, ktorý zastáva rolu predsedu vlády aj v tomto čase Robert Fico, reaguje prostredníctvom sociálnej siete na počínanie opozičných poltikov, ktorí pri príležitosti smrti novinára a jeho snúbenice opäť využili túto udalosť na naháňanie politických bodov. “Po celom dni obviňovania, že som zodpovedný za vraždu novinára a jeho priateľky, o ktorých som netušil, že existujú, sa mi želá povedať nasledovné. Liberálne médiá, mimovládne organizácie a nimi riadení opoziční politici si urobili z obete novinára a jeho priateľky prvomájové transparenty, ktoré vyťahujú, keď sa im to hodí.”

Zdroj: Fb/robertfico


Opäť vytiahli tému Kuciak

Blížia sa prezidentské voľby a práve Ivan Korčok na smrti dvoch mladých ľudí stavia svoju kampaň. Rovnako tak ako jeho spriaznená strana PS: “V roku 2022, 2023 nebolo treba nič, teraz sme krátko pred voľbami prezidenta, tak treba transparenty vytiahnuť, aby Korčok získal podporu.” Hovorí Fico.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Tej Zuze muselo načisto preskočiť!
  2. sviečky

“Komu viac v politickom súboji vyhovuje vražda? Mne? Alebo kaviarni a opozícii? Odpoveď je jasná. Tak sa pán Šimečka, Majerský, Sulík a Matovič a Vám nadriadení zamyslite nad tým, kto mal v roku 2018 záujem zavraždiť novinára a jeho priateľku, aby padla moja tretia vláda. Ja som to nebol.” Dodal predseda vlády.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Fico: Z obete novinára spravila opozícia prvomájový transparent! Vytiahnu ho vždy, keď sa im to hodí

Odoberať
Upozorniť na
13 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre