eReport.sk
WA 40 archív Londýn - Na archívnej snímke zo 6. decembra 2012 britský princ William a jeho manželka Kate odchádzajú zo súkromnej Nemocnice kráľa Eduarda VII. v centre Londýna. Britský princ William a jeho manželka Kate očakávajú prvé dieťa v polovici júla, a keďže väčšina sveta sa zaujíma o narodenie budúceho monarchu, predstavitelia kráľovského paláca Clarence House zverejnili časť plánov manželov. Mnoho podrobností je však stále utajovaných. Kate sa nedávno niekoľkokrát ukázala na verejnosti, ale podľa očakávania sa bude v posledných týždňoch tehotenstva držať v ústraní. FOTO TASR / AP FILE - This is a Thursday, Dec. 6, 2012 file photo of Britain's Prince William stand next to his wife Kate, Duchess of Cambridge as she leaves the King Edward VII hospital in central London. With Prince William and the former Kate Middleton expecting their first child in mid-July _ and much of the world interested in the birth of a future monarch _ officials at Clarence House have released some of the couple’s plans, although many details are still being kept private. Kate has made several public appearances recently but is expected to keep a low profile in the final weeks of her pregnancy. (AP Photo/Alastair Grant, File)

Kate Middleton: Kopačky od Williama

Nie vždy to bola taká idylka, akú majú dnes. Princ William bol kedysi ku Kate Middleton nesmierne krutý. V roku 2007 sa s ňou dokonca rozišiel cez telefón. Myslel si totiž, že nie je tou pravou.

Princ William randil s Kate Middleton od roku 2003. O štyri roky neskôr dospel k záveru, že jeho neurodzená priateľka nie je pre neho tou pravou. Kopačky dostala Kate po telefonáte uprostred pracovného dňa. Tvrdí to vo svojej knihe s názvom Vojna bratov Robert Lacey. V apríli v roku 2007 Willian zavolal svojej priateľke. „Kate sa ospravedlnila z pracovného mítingu v Jigsaw, obchodného domu, pre ktorý začala čerstvo pracovať. Tvrdila, že má hovor od princa a odišla do miestnosti, aby ju nikto nepočul. Zavrela dvere a bola tam vyše hodiny. Keď vyšla von so slzami v očiach, tvrdila, že sa rozišli.

Princ William si to po pár mesiacoch rozmyslel a Kate Middleton ho vzala späť. Údajne mu jeho prešľap ešte dlho pripomínala. Jej terajší manžel pred novinármi svojho času priznal, že sa so svojou vtedajšou partnerkou rozišiel kvôli tomu, že sa obaja ešte len hľadali. „V danú chvíľu som z toho nemala veľkú radosť, ale na druhej strane ma to veľmi posilnilo,“ povedala Middleton. Svadbu mali v roku 2011. Dnes pôsobia idylicky a spoločne vychovávajú tri deti – Georga, Charlotte a Louise.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Kate Middleton: Kopačky od Williama

Najnovšie