eReport.sk
Foto: tasr

William a Harry sa pomaličky zbližujú: Zlepia konečne svoj pošramotený vzťah?

Pred pohrebom princa Philipa (†99) bol ich vzťah na bode mrazu. Vyzerá to však tak, že smutná udalosť princa Harryho (36) a Williama (38) trošku zblížila. Udobria sa konečne slávni bratia?

Princovia sa spolu v sobotu až celé dve hodiny rozprávali na hornom nádvorí Windsoru. „Nevie sa, čo si povedali mimo kamier, ale určite prišla reč aj na Meghan a Oprah,“ tvrdí zdroj z paláca. Pokiaľ Harry nezostane v Británií do 95. narodenín kráľovny Alžbety II. a odletí do USA za tehotnou Meghan, tak si tým zrejme zabuchne posledné dvere. „Je to najmenej, čo môže pre babičku urobiť,“ povedala kráľovská biografka Penny Junorová.

Podľa odborníkov na neverbálnu komunikáciu začala komunikácia medzi bratmi a Kate Middleton dosť frázovito a počiatočná komunikácia bola v kŕči. „Dôležité však je, že komunikácia vôbec začala. To je hlavné,“ hovorí k tomu expertka Eva Pollardová.

Bratov podľa mnohých rozdelilo Harryho rozhodnutie zrieknuť sa kráľovských povinností. K ich dobrému vzťahu neprispel ani škandalózny rozhovor s Oprah Winfrey. Meghan obvinila kráľovskú rodinu z rasizmu a povedala aj to, že ju Williamova Kate rozplakala. Teraz má Harry jedinečnú príležitosť dať všetko do poriadku a upraviť vzťahy v rodine.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport