tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
Vladimír Weiss ml. foto:tasr

Weiss odmieta tvrdenia o jeho očkovaní: Je to nezmysel!

Po medializovanom škandále Dominiky Cibulkovej o jej prednostnom a neoprávnenom zaočkovaní seba a jej manžela proti nákaze COVID-19 sa so špekuláciami o privilegovaní celebrít roztrhalo vrece.

Po bývalej tenistke sa mal údajne nechať zaočkovať raper Rytmus, ktorý sa nechcene preriekol na sociálnej sieti o tom, že vakcínu už má. Najnovšie mal byť údajne ďalším zaočkovaným „zlý chlapec“ slovenského futbalu Vladimír Weiss mladší. Špekulácie ohľadom jeho prípadného zaočkovania vakcínou proti koronavírusu SARS-CoV-2, vznikli po tom čo bol 31-ročný rodák z Bratislavy spozorovaný pár dní dozadu v rovnakej nemocnici, kde prišlo k zaočkovaniu Cibulkovej.

S informáciou prišiel portál športky.sk, ktorý ju zverejnil po tom, ako vyšlo najavo, že tenistka Dominika Cibulková bola zaočkovaná neoprávneným spôsobom. Stredopoliar Slovana však zverejnené informácie považuje za výmysel: „Rázne odmietam pravdivosť zverejnenej informácie. Nebol som nikdy očkovaný žiadnou vakcínou na COVID-19 a v nemocnici som nikdy za týmto účelom ani nebol,“ píše sa vo vyjadrení zverejnenom na oficiálnej stránke ŠK Slovan Bratislava. „Bol som s Dávidom Strelcom ako jeho doprovod v nemocnici, ktorý bol na röntgenovom vyšetrení„, Weiss vysvetľuje dôvod svojej návštevy nemocnice. Verziu mal neskôr potvrdiť i samotný Strelec.

Bývalý reprezentant sa nechal počuť, že voči portálu, ktorý informáciu zverejnil podnikne právne kroky: „Keďže zverejnené informácie značnou mierou ohrozili moju vážnosť v očiach verejnosti, podávam trestné oznámenie pre podozrenie zo spáchania trestného činu ohovárania,“


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Weiss odmieta tvrdenia o jeho očkovaní: Je to nezmysel!

Futbal

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku