eReport.sk
Libuše Šafránková
Libuše Šafránková, foto: profimedia

Vzťah plný lásky a oddanosti: Šafránková milovala Abrháma 45 rokov!

Smrť milovanej manželky Libuše Šafránkovej (†68) len dva dni po jej narodeninách zasiahla predovšetkým jej najbližšiu rodinu. Milovaná Popoluška tvorila s hercom Josefom Abrhámom (81) jeden z najstabilnejších párov šoubiznisu.

Vzali sa v roku 1976 a majú spolu syna Josefa. Zoznámili sa počas divadelného angažmá v Činohernom klube. Svoju budúcu ženu Abrhám okúzlil na prvý pohľad. Keď sa po prvýkrát stretli v divadle, Šafránková vraj okamžite vyhlásila: „Toho muža si vezmem.“ Iskra preskočila obojstranne. Chodili sa pozerať jeden na druhého a dlho si vykali. Schádzali sa vďaka Pavlovi Landovskému, ktorý Libuške pomohol v Prahe zohnať byt.

Abrhám bol v tom čase zadaný. Randil so speváčkou Naďou Urbánkovou. Speváčka o jeho novej láske nemala ani tušenia o ich schôdzkach sa dozvedela až od svojej kaderníčky. Abrhám potom vytvoril so Šafránkovou harmonický pár. Po troch rokoch sa vzali v kostole a čoskoro sa im narodil syn Josef. Ich láskyplný vzťah im mohol ktokoľvek závidieť. Manželmi boli 45 rokov a podporovali sa, vzájomne sa o seba starali. Zároveň spoločne zažiarili vo viacerých filmoch ako napríklad Vrchní, prchni!

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Šport