eReport.sk
Youtuber utýral na smrť priateľku.

Vysielal online týranie partnerky. Zomrela. Zarobil na tom!

Ruský youtuber mučil tehotnú priateľku v priamom prenose. Diváci mu platili, aby bol na ňu tvrdší.

Stanislav Rešetnikov (30) vystupoval na kanále YouTube pod prezývkou Stas Reeflay. Zarábal na videách, na ktorých ubližoval svojej priateľke. Tento typ videí si našiel veľa fanúšikov. Tí ho sledovali a prihadzovali peniaze. V jednom ju napríklad postriekal korenistým sprejom. Podľa agentúry Baza mu za to diváci platili stovky eur.

Iba v bielizni

V ďalšom diely dievča vymkol len v podprsenke a nohavičkách na balkón, kým vonku mrzlo. Na záberoch je vidieť, ako mladú Valentínu nesie v kritickom stave do izby a pokúša sa ju oživiť: „Valjo, si živá? Povedz niečo, robím si starosti. Do kelu, necítim biť srdce,“ komentuje jej stav Rešetnikov do kamery. Divákom oznámil, že nedýcha a nemá pulz.

Nezľakol sa

Video nezastavil, ani keď zavolal záchranku a záchranári prehlásili, že je dievča mŕtve. Ak mu súd dokáže vinu, hrozia mu údajne iba dva roky väzenia, čo v Rusku vyvolalo vlnu rozhorčenia.

Zvrátené

Nie je to po prvýkrát, čo ľudia vysielali násilie online. Žiaľ, prípady, kedy chcel jednotlivec svojich úchylných fanúšikov takto zaujať, nie sú ojedinelé. Jeho túžba po extrémnom videu či snímke sa nie raz skončila nešťastnou smrťou. U našich českých susedov šokovalo pred rokmi video havárie mladých dievčat Nikoly B. (†21) a Nikoly V. (†22), ktoré vysielali naživo svoju jazdu autom na sociálnych sieťach. Obe dievčatá boli po havárii na mieste mŕtve, nepomohla ani okamžitá reakcia okoloidúceho.

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Vysielal online týranie partnerky. Zomrela. Zarobil na tom!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport