eReport.sk
Viola Macáková, foto: facebook

Vyšetrovanie tragickej smrti Violy Macákovej čoskoro ukončia

Po viac ako roku od tragického úmrtia Violy Macákovej, ktorú našli s početnými zraneniami na Prístavnej ulici v Bratislave, sa predpokladá ukončenie vyšetrovania prípadu koncom tohto mesiaca. Informoval prokurátor a hovorca Krajskej prokuratúry v Bratislave Matej Izakovič.

Na posun vo vyšetrovaní upozornil denník Sme. „V súčasnosti ešte naďalej prebieha v danej veci trestné konanie. Ukončenie veci zo strany vyšetrovateľa Policajného zboru je predbežne stanovené na koniec mesiaca február. Po skončení vyšetrovania bude k prípadu vydaná komplexná tlačová správa po dohode vyšetrovateľa a dozorového prokurátora KP Bratislava,” objasnil prokurátor.

Polícia vykonala viacero rozsiahlych analýz

Polícia v minulom roku viedla v prípade trestné stíhanie pre zabitie. Koncom roka mala k dispozícii znalecký posudok súdnych lekárov. Takmer po roku od spáchania skutku vyšetrovateľ obdržal výsledky medzinárodnej právnej pomoci z USA, týkajúce sa komunikácie poškodenej na sociálnych sieťach.

V rámci vyšetrovania polícia vykonala viacero rozsiahlych analýz, previerok, vypočula veľké množstvo svedkov z prostredia kamarátov, známych či spolupracovníkov poškodenej, ako aj iných osôb, ktoré vyplynuli v priebehu vyšetrovania a mohli disponovať akoukoľvek relevantnou informáciou k vyšetrovanému prípadu.

Polícia 11. novembra 2019 prijala oznámenie o náleze podchladenej ženy na Prístavnej ulici v Bratislave. Po príchode na miesto policajti zistili, že na uvedenom mieste sa nachádza žena s početnými zraneniami po celom tele. Oživiť sa ju nepodarilo.

Zdroj: tasr

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Sledujte nás

Nehanbite sa, ozvite sa. Radi sa stretávame so zaujímavými ľuďmi a nachádzame nových priateľov.