eReport.sk
Moderátor Viktor Vincze, foto: instagram

Výmyselník Viktor Vincze: Ponúka seniorom služby, aby sa mohol dať skôr zaočkovať

Zatiaľ, čo je už jeho manželka Adela Vinczeová zaočkovaná, Viktor na svoju vakcínu proti koronavírusu stále čaká. Zdá sa, že už sa svojej dávky nevie dočkať a tak vymýšľa ako prísť na rad čo najskôr. Preto mu v hlave svitol nápad a začal ponúkať rôzne služby seniorom.

Nakoľko ministerstvo zdravotníctva chce urýchliť proces vakcinácie, prišlo s myšlienkou, že od mája zaočkujú aj osobu, ktorá slúži ako sprievod pri očkovaní chronicky chorých pacientov, stredne ťažko chronicky chorých pacientov a seniorov nad 70 rokov. Na to si na prvého mája spomenul moderátor televíznych nových Viktor Vindze a na svojej sociálnej sieti zverejnil príspevok, ku ktorému dopísal: „Ponúkam registračný, dopravný a spoločenský servis. Babky a dedkovia, ozvite sa!” Keďže príspevok myslel ako vtip a chcel skôr svojich fanúšikov pobaviť a zlepšiť im náladu, za textom dodal aj smejúceho sa smajlíka.

Zdroj: Instagram Viktor Vincze

Adela sa nechala zaočkovať v Prešove koncom apríla. Dala si pichnúť AstraZenecu a pokus o doprovod sa už Viktor pokúšal aj pri nej: „Astra je tam. Sme na chate na Liptove, prišiel termín do Prešova, neváhala. Neváhajte ani vy. Ja stále čakám. Tomu, že je to moja babka, ktorú len sprevádzam, neuverili.”

Po očkovaní negatívne účinky neobišli ani Adelu. Pre eReport prezradila, že mala zimnicu, teplotu, nevoľnosť a bolesť ruky.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport