eReport.sk

Vulgárny zabávač: Pripravujem sa na veľký politický projekt. Aj vám je z toho na zvracanie?

Slovenskú politickú scénu zrejme už čoskoro ozvláštni ďalšia osoba. Svoje neskromné ambície najnovšie neskrýva spevák Martin Jakubec. Na sociálnych sieťach sa pravidelne obúva do politikov, tentoraz mu v žalúdku leží najmä Sme rodina. Ale atakuje aj prezidentku Zuzanu Čaputovú.

Jakubec sám seba označuje aj za politika či za nezávislého politického kandidáta pre Slovensko. Na svojej stránke dokonca stále prosí o príspevok, ktorý má zabezpečiť „veľký projekt zmeny pre spoločnosť”. V minulosti Jakubec napríklad kandidoval ako občiansky kandidát za primátora Bratislavy. Pred pár dňami zverejnil, že bude kandidovať v prezidentských voľbách.

Jakubec sa dlhodobo snaží dostať do vrcholovej politiky. Opäť plánuje kandidovať na prezidenta SR. – Foto: Foto: facebook MJ

„Čaputovej už počítam čas, ktorý jej zostáva. Šetriť ju nebudem, to mi verte,“ nechal sa počuť a pripojil aj heslo #jakubec2024. Lenže pokiaľ pôjde všetko tak, ako má, do prezidentských volieb je ešte ďaleko a čas si treba nejak krátiť. Preto sa Jakubec začal vyjadrovať aj k aktuálnemu politickému dianiu. „Krajniak predviedol nevídanú špinu. Bez chrbtovej kosti sa vracia a pomoc je na bode mrazu,“ rozčuľuje sa Jakubec.

V týchto dňoch chystá spevák veľký politický projekt. – Foto: Foto: facebook MJ

„Pripravujem sa na veľký politický projekt. Aj vám je z toho na zvracanie?“ pýta sa spevák, ktorý si zrejme neuvedomil, akú slovnú hračku vytvoril. Niekto by si totiž mohol myslieť, že sa pýta, či je niekomu na zvracanie z jeho blížiaceho sa projektu. Aby toho nebolo málo, Jakubec pridal aj video, kde vulgárne nadáva strane Sme rodina. „Sme rodina prehodnotila, že vo svojich radoch má riadnych lo*asov,“ opakuje niekoľkokrát dookola spevák, ktorému sa nepáči, že sa na ministerstvo práce má opäť vrátiť Milan Krajniak. Podľa zabávača si spravil z demisie výsmech.

Naposledy Jakubec zaujal pred pár rokmi, keď sa (ne)oženil so speváckou kolegyňou Božankou. – Foto: Foto: facebook MJ

„Títo stranícki, nazvime to analfabeti, na čele s veľkým terminátorom sperminátorom, prehodnotili, že na najlepšie miesto ministra práce bude opäť minister Krajniak,“ vyjadril sa trochu nesúvislo Jakubec, ktorý dlhodobo plní svoju sociálnu sieť netradičnými politickými názormi. Igora Matoviča s Eduardom Hegerom označil za satanistov či najlepším prezidentom podľa Jakubca bol Gustáv Husák.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport