eReport.sk
Bude sa opakovať kauza DPOH? Na svete je nový plagát divadla v Starom meste Bratislavy. Zverejnila ho aj Kristína Tormová.

Vtipný odkaz Kristíny Tormovej premiérovi. Pekne ho dostala…

Vodu káže, víno pije. Premiér Igor Matovič sa správa ako malý chlapec. Svojimi odkazmi cez facebook vytvára dusnú atmosféru. Nielenže si to neprizná, ale hodí to na všetkých okolo!

Po tom, ako prezidentka SR Zuzana Čaputová dnes zverejnila reakciu na aktuálnu situáciu kde upozorňuje, že v tejto napätej dobe potrebujeme všetci racionálne, zdôvodnené, vecné a predvídateľné kroky a nie zmätok a protichodné reakcie, ozval sa aj premiér.

„PROSBA … V týchto dňoch Pandemická komisia, Ústredný krízový štáb ako aj vláda prijímame najťažšie rozhodnutia v dejinách samostatnej Slovenskej republiky. Mimoriadne by nám, ľudom dobrej vôle na Slovensku a verejnému záujmu pomohlo, aby každý, kto si nutkavo potrebuje práve teraz buchnúť a mudrovať, odložil/-a tieto aktivity aspoň o pár najkritickejších dní. Ak sa títo ľudia rozhodnú miesto vytvárania dusnej atmosféry pomôcť, odporúčam pár aktivít: 1) vždy povedať niečo skôr kompetentným ako médiám či 2) prihlásiť sa ako dobrovoľník/-čka do niektorého z 5 tisíc odberových tímov … A tým v praxi dokážu, že to naozaj myslia s ľuďmi a so Slovenskom naozaj dobre. DÍK.

Na status okamžite zareagovalo množstvo rozhnevaných ľudí. Medzi nimi sme si všoímli aj trefnú reakciu herečky a mamy na materskej dovolenke, Kristíny Tormovej. „Som za. Je to výborný nápad. Ďakujeme. Pridáte sa, Igor?“ Čo myslíte? Dokáže to alebo ho treba natrvalo odhlásiť z facebooku?

Foto: Instagram, tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Vtipný odkaz Kristíny Tormovej premiérovi. Pekne ho dostala…

KOMENTOVALI STE: