eReport.sk
Ilustračná snímka. Foto: tasr

Všetky súťaže mládeže, žien a dievčat dostali stopku. Tu je stanovisko SFZ

Slovenský futbalový zväz (SFZ) pozastavil od pondelka 12. októbra vrátane všetky súťaže mládeže, žien a dievčat riadené SFZ. Zároveň odporúča všetkým regionálnym a oblastným futbalovým zväzom uplatniť rovnaký postup pre súťaže, ktoré sú v ich kompetencii a pôsobnosti.

SFZ takto zareagoval na účinnosť nariadenia vlády SR a Ústredného krízového štábu SR zo dňa 12. októbra 2020 o uzavretí internátov a stredných škôl, ktoré prechádzajú na dištančnú výučbu.

„SFZ rešpektuje všetky opatrenia a nariadenia v súvislosti s rizikom šírenia koronavírusu COVID-19, ktoré prijali štátne orgány a inštitúcie v súlade s verejným zdravím a bude sa nimi riadiť. Účinnosť a platnosť ďalších opatrení vlády SR a Ústredného krízového štábu SR vo vzťahu k seniorským súťažiam a ostatným športovým aktivitám (športové kempy, tréningový proces, turnaje, prípravné zápasy a pod.), nie je v dobe vydania tohto usmernenia oficiálne známa. SFZ po ich dôkladnej analýze vydá usmernenie týkajúce sa týchto opatrení hneď, ako to bude možné. SFZ situáciu monitoruje a bude na ňu operatívne aktuálne reagovať,“ píše sa v stanovisku na oficiálnej zväzovej stránke.

https://www.facebook.com/sfzofficial/posts/3325233604196397


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Všetky súťaže mládeže, žien a dievčat dostali stopku. Tu je stanovisko SFZ

Aktuálne v športe

Futbal, hokej

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php