tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Zuzana Belohorcová, foto: instagram

Všetci Slováci jej závidia! Takto si žije Zuzana Belohorcová na Tenerife

Bývalá moderátorka Zuzana Belohorcová (45) sa pred pár týždňami presťahovala na slnečné Tenerife. S rodinou tam má život snov. Mnohí Slováci jej životný štýl môžu iba závidieť!

Zuzana Belohorcová sa vedela narodiť. Jedenásť rokov žila v slnečnom Miami, potom sa s rodinou presťahovala do španielskej Marbelly. Tam jej však nevyhovovala klíma a chladnejšie počasie. Napokon sa s manželom Vlastom Hájkom rozhodli pre slnečnejšie a teplejšie Tenerife. „Každý z nás chceme pre svoju rodinu to najlepšie …deťom chceme dopriať to najlepšie možné vzdelanie, pohodové a krásne detstvo, možnosť spoznávať nové krajiny, nové miesta….Tam kde budú spokojné naše deti, moja rodina…tam budem spokojná i ja,“ napísala Zuzana na sociálnej sieti.

Zuzana Belohorcová si život na Tenerife dokáže naplno užívať!

Foto: Instagram

Na Tenerife si s rodinou ľahko zvykajú. Podnikajú výlety loďou, navštevujú rôzne domáce reštaurácie a s manželom si Zuzka pravidelne dopraje pohár kvalitného španielskeho vína. Blondínka je známa aj svojím zdravým životným štýlom a na Tenerife si už stihla nájsť aj fitness trénerov, s ktorými pravidelne cvičí. Jej život pri mori mnohí Slováci nemôžu predýchať a Zuzana Belohorcová nám nedávno v živom rozhovore priznala, že na Slovensku jej prekáža veľká závisť a neprajnosť.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Všetci Slováci jej závidia! Takto si žije Zuzana Belohorcová na Tenerife

13 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku