eReport.sk
Zuzana Belohorcová, foto: instagram

Všetci Slováci jej závidia! Takto si žije Zuzana Belohorcová na Tenerife

Bývalá moderátorka Zuzana Belohorcová (45) sa pred pár týždňami presťahovala na slnečné Tenerife. S rodinou tam má život snov. Mnohí Slováci jej životný štýl môžu iba závidieť!

Zuzana Belohorcová sa vedela narodiť. Jedenásť rokov žila v slnečnom Miami, potom sa s rodinou presťahovala do španielskej Marbelly. Tam jej však nevyhovovala klíma a chladnejšie počasie. Napokon sa s manželom Vlastom Hájkom rozhodli pre slnečnejšie a teplejšie Tenerife. „Každý z nás chceme pre svoju rodinu to najlepšie …deťom chceme dopriať to najlepšie možné vzdelanie, pohodové a krásne detstvo, možnosť spoznávať nové krajiny, nové miesta….Tam kde budú spokojné naše deti, moja rodina…tam budem spokojná i ja,“ napísala Zuzana na sociálnej sieti.

Zuzana Belohorcová si život na Tenerife dokáže naplno užívať!

Foto: Instagram

Na Tenerife si s rodinou ľahko zvykajú. Podnikajú výlety loďou, navštevujú rôzne domáce reštaurácie a s manželom si Zuzka pravidelne dopraje pohár kvalitného španielskeho vína. Blondínka je známa aj svojím zdravým životným štýlom a na Tenerife si už stihla nájsť aj fitness trénerov, s ktorými pravidelne cvičí. Jej život pri mori mnohí Slováci nemôžu predýchať a Zuzana Belohorcová nám nedávno v živom rozhovore priznala, že na Slovensku jej prekáža veľká závisť a neprajnosť.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
13 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport