eReport.sk
Vrtuľník UH-60 BlackHawk.
Vrtuľník UH-60 BlackHawk. Foto: tasr/ap

Vrtuľník BlackHawk dovezie našich hokejových majstrov sveta do Paňoviec


PAŇOVCE – Bývalí slovenskí hokejoví reprezentanti a majstri sveta priletia vrtuľníkom v sobotu popoludní na Športové popoludnie – hravo, zdravo, športovo, ktoré sa koná v obci Paňovce v okrese Košice-okolie.

„Pre deti, ale aj pre rodičov, sme si pripravil minifutbalový a miniflorbalový turnaj. Ďalej máme pripravené súťažné disciplíny, ako je streľba na malé bránky futbalovou loptou, streľba na bránku florbalovou loptou, štafeta s rodičom, malá i veľká, balancovanie s lyžičkou a pingpongovou loptičkou, či ukladanie lôpt do vyhradeného priestoru so zviazanými nohami,“ uviedol organizátor podujatia Peter Komjáty.

Ako ďalej povedal, o 17.00 h očakávajú bývalých slovenských hokejových reprezentantov a majstrov sveta, útočníka Ladislava Nagya a brankára Rastislava Staňa.

„Vrtuľník typu UH-60 BlackHawk, ktorým priletia, predvedie aj zopár manévrov a následne bude pristavený na prehliadku a fotenie. Malé prekvapenie si pripravili aj miestni dobrovoľní hasiči,“ dodal Komjáty s tým, že podujatie sa koná za dodržiavania všetkých hygienických opatrení.

Zdroj: tasr

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Vrtuľník BlackHawk dovezie našich hokejových majstrov sveta do Paňoviec

KOMENTOVALI STE: