eReport.sk
Foto: profimedia

Vojna Meghan s kráľovskou rodinou: Vinníkom je princ Harry!

To, že sa Meghan Markle (39) nikdy nedokázala naladiť na rezervovaný spôsob života kráľovskej monarchie, je vraj vinou princa Harryho (36). Ten ju mal podľa experta pred vstupom do rodiny vyškoliť.

Všetkých prekvapilo, keď Meghan v marcovom rozhovore s Oprah otvorene priznala, že sa o britskú monarchiu nikdy nezaujímala a po prvej schôdzke naslepo s Harrym si nezisťovala ako to u nich doma chodí. „Išla som do toho s naivnými predstavami,“ ľutovala sa. Meghanine fotky pred Buckinghamským palácom z detstva a jej knihy o zosnulej princeznej Diane samozrejme rozprávajú úplne iný príbeh. Vedela, kto je Harry a mala čiastočne povedomie o rodinnom pozadí muža, ktorý jej imponoval.

Čo sa od priateľky nasledovníka trónu očakáva, mohla odpozerať z medializovaného vzťahu princa Williama a Kate Middleton. O ich svadbe písala kedysi na svojom, dnes už neaktívnom, blogu. Podľa kráľovského autora Roberta Jobsona zlyhal Harry, ktorý ju mal zasvätiť do tajov života v kráľovskej rodine. „Chyba je na oboch stranách. Prevažuje ale Harryho neschopnosť dostatočne jej priblížiť, ako to v monarchii funguje,“ uviedol Jobson. „Možno jej to nechcel vysvetľovať. Je ťažké byť členom kráľovskej rodiny. Ľudia si myslia opak, ale naozaj to nie je ľahké,“ ospravedlnil Harryho. Všetko vyvrcholilo tým, že sa pár odsťahoval do Kalifornie. „Keď sa chcete vydať do prestížnej rodiny, mali by ste si dať tu prácu a niečo si o nej zistiť,“ tvrdí expert.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport