eReport.sk
Kate Middleton, foto: profimedia

Vojna medzi Kate a Meghan vrcholí: Ktorá z nich bude lepšia?

Štyri dni potom, čo Meghan Markle (39) oznámila vydanie novej detskej knižky inšpirovanej vzťahom medzi Archiem (2) a Harrym (36), zverejnila Kate Middleton príchod vlastného spisovateľského diela. Schyľuje sa k vojne spisovateliek?

Kate Middleton v piatok informovala o vydaní očakávanej fotografickej publikácií nazvanej Hold Still. Projekt zachytávajúci hrdinstvo a bolesť z pandemického obdobia, by mal vyjsť začiatkom júna. Nedočkavá Kate niekoľko kópií knihy ukryla na rôznych miestach Londýna a navrhla fanúšikom, aby ich hľadali. Podľa oficiálnych stránok Kate k publikácií napísala iba úvod. Je zaujímavé, že obe knihy vyjdú v rovnakú dobu.

Špekuluje sa o tom, že vojvodkyne bojujú o priazeň v spoločnosti. Zatiaľ, čo Meghan má cieľovú skupinu rodinu s deťmi, Kate naopak využila udalosti spojené s pandémiou koronavírusu, ktorá na celom svete spôsobila trápenie. Oproti svojej sokyni, ktorá žije v Kalifornii, pôjdu všetky zisky z predaja na dobročinné účely. Meghan podľa zahraničných médií zinkasovala za detskú knižku ešte pred zahájením predaja niekoľko tisíc libier. Či poskytne financie z predaja na charitu zatiaľ nezmienila.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Vojna medzi Kate a Meghan vrcholí: Ktorá z nich bude lepšia?

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php