eReport.sk
Pohľad na kamión, v ktorom zahynul jeho vodič. Foto: FB/Polícia

FOTO Tragédia vo Svidníku! Kamión spadol z mosta, vodič to neprežil

SVIDNÍK – Podľa slov operačného dôstojníka museli hasiči zakliesneného vodiča z kabíny vystrihávať. “Bol to exitus,” konštatoval.

Pád kamióna z mosta na obchvate mesta Svidník, ku ktorému došlo v sobotu (14. 11.) večer, jeho vodič neprežil. Potvrdilo to prešovské krajské operačné riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru (HaZZ).

Podľa slov operačného dôstojníka museli hasiči zakliesneného vodiča, štátneho príslušníka Ukrajiny, z kabíny vozidla vystrihávať. “Bol to exitus,” konštatoval.

Ako doplnil, hasiči sa na miesto nehody opakovane vracali a až do nedeľného rána pomáhali s odpratávaním nákladu z vozidla, ako i vozidla samotného.

O udalosti informovalo prešovské krajské policajné riaditeľstvo na sociálnej sieti. Vodič poľského kamióna vo veku 55 rokov mal na obchvate v smere Ladomirová – Sročín prejsť do protismeru, preraziť zvodidlá a zísť zrázom popri moste, v dôsledku čoho sa vozidlo vyvrátilo. “Okolnosti vzniku tejto tragickej dopravnej nehody sú predmetom vyšetrovania,” uzavrela polícia.

TRAGICKÁ DOPRAVNÁ NEHODA: NA OBCHVATE SVIDNÍKA SPADOL Z MOSTA KAMIÓN, VODIČ NEHODU NEPREŽIL Dnes vo večerných hodinách…

Uverejnil používateľ Polícia SR – Prešovský kraj Sobota 14. novembra 2020

Zdroj: tasr, foto: FB/Policia

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

FOTO Tragédia vo Svidníku! Kamión spadol z mosta, vodič to neprežil

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti