tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Benjamin Storm Keough Presley, foto: facebook/BSKP

Vnuk Elvisa Presleyho bol tri mesiace po smrti pochovaný v Gracelande

Jediný vnuk Elvisa Presleyho, Benjamin Keough (*21.10.1992 – †12.7.2020) , bol pochovaný v Gracelande, takmer tri mesiace po jeho smrti. V piatok  (1. 10. 2020)  to na facebooku oznámila oficiálna stránka Presley’s Graceland.

„Benjamin Storm Presley Keough bol uložený na odpočinok v Meditačnej záhrade v Gracelande so svojou rodinou, vrátane svojho starého otca Elvisa Presleyho, prababky Gladys Presley, pradeda Vernona Presleyho a pra-prababičky Minnie Mae Presley“ oznamuje príspevok.

Oficiálna stránka Presey’s Graceland uverejnila status o pochovani Benjamina Storm Presleyho. Zdroj: Facebook/Elvis Presley’s Graceland

Keough bol synom Presleyho dcéry Lisy Marie Presley a jej bývalého manžela Dannyho Keougha. Bol bratom herečky Riley Keogh (31) a nevlastným bratom dvojíčiek Harper Lockwood a Finley Lockwood (11) z matkinho štvrtého manželstva s Michaelom Lockwoodom.

Miesto posledného odpočinku Benjamina Presleyho. Foto: facebook/BSKP

Lisa Marie Presley v júni 2019 zverejnila fotografiu so svojimi štyrmi deťmi s popisom: „Mama levica s mláďatkami.“

„Mama levica s mláďatkami“ Lisa Marie uverejnila na Facebooku fotku s deťmi. Foto: facebook/LMP

Benjamn Keough zomrel 12. júla 2020 vo veku 27 rokov po pokuse o samovraždu. V júlovom vyhlásení hovorkyňa Lisy Marie Presley pre portál TODAY povedala: “ Jej srdce je kompletne zlomené a je úplne zničená. Ale snaží sa ostať silná pre jej 11- ročné dvojčatá a najstaršiu dcéru Riley.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Vnuk Elvisa Presleyho bol tri mesiace po smrti pochovaný v Gracelande

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku