eReport.sk
Foto: instagram

Vlhová pustila fanúšikov do svojho súkromia: Odsťahuje sa zo Slovenska?

Petra Vlhová (25) je momentálne najospevovanejšou ženou Slovenska. Vďaka nej sa naša krajina dostala opäť na výslnie. Svojou tvrdou prácou a odhodlaním sa môže pýšiť najcennejšou lyžiarskou trofejou, krištáľovým glóbusom. Tú dostáva víťaz Svetového pohára. A keďže si už Peťa tento sen splnila, dovolila fanúšikom, aby nahliadli do jej súkromia.

V rozhovore pre portál sport24, šampiónka Petra Vlhová prezradila, že veci, ktoré sa o nej píšu nestíha čítať a čím je staršia, tým menej ju vedia aj rozhádzať. Podľa jej slov, negatívne veci nečíta a nerieši. Aj keď vďaka svojmu talentu a drine toho zažila veľa, každá minca má dve strany. Neustálymi tréningami a súťažami trpia jej vzťahy s blízkymi, priateľom a kamarátmi. „Som radšej s ním, ale ako náhle začnú závody, na svahu som od rána. Pred zimou som s Michaelom videli veľmi málo,” priznala. Otvorene porozprávala aj o vzťahoch medzi ďalšími súťažiacimi. Tvrdí, že reálnu kamarátku si medzi nimi nenašla. Aj keď si s niektorými rozumie, nemôže povedať, že je s niektorou z nich kamarátka. Dokonca ani v súkromí nemá veľa blízkych osôb. Má len pár, ktorým však verím a nedám na nich dopustiť.

Zdroj: tasr

Okrem vzťahu s priateľom a kamarátmi, Petra Vlhová prehovorila aj o tom či sa pohráva s myšlienkou, žeby sa niekedy odsťahovala zo Slovenska. Na túto otázku reagovala jasne. Z Liptova sa nikdy neodsťahuje: „ Absolútne si neviem predstaviť, že by som žila niekde inde v zahraničí. Viem si to predstaviť dočasne, ale nie nastálo. Neuvažujem nad tým vôbec a hoci súkromie už nemám, v Liptovskom Mikuláši to nie je až také zle. Je mi jasné, že si už nikdy nebudem môcť robiť, čo chcem, keď to mám tak povedať, ale nemôžem povedať, že sa neviem pohybovať a ľudia ma nenechajú žiť.”

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport