eReport.sk
Vlaky sa nenaplnili!
Screenshot z Instagram. profilu Simony Bubánovej (Nestrať svoj hlas)

Je veľká vlaková volebná akcia z Čiech sklamaním? Mimovládky sa ešte aj dnes vnucovali s voľnými miestami!

Vlaky sa nenaplnili! Napriek tomu, že rôzne médiá, napríklad TV Markíza označujú akciu ako úspech, je možné, že až taký úspech to nebude. Pozrite si našu fotogalériu.

Štatisticky, tisícka ľudí, ktorá sa z Čiech rozhodla prísť špeciálnymi vlakmi voliť, neurobí na voľbách markantný rozdiel. Vlaky sa rozhodla vypraviť a zaplatiť skupina mimovládnych organizácií pripojená na peniaze zo zahraničia. Jedným z hlavných organizátorov je GLOBSEC. Ďalšími spoluorganizátormi sú rôzne mimovládne organizácie. Všetky sledujú jeden cieľ.

Organizátori vlakových zvozov priznávajú, že do vlakov sa registrovalo len niečo vyše 1000 ľudí. Ešte aj dnes, v deň akcie, organizátori vyzývali ľudí, aby sa do vlaku registrovali. Vraj majú voľné miesta.   

Ako to na pražských a brnianskych perónoch dnes vyzeralo? Pozri sa sami.

Fotografie pochádzajú z instagramových profilov (Stories) Mareka Macha (Mladí proti fašizmu) a Simony Bubánovej, ktorej agentúra Creative Department zastrešuje aktivitu Nestrať svoj hlas.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Je veľká vlaková volebná akcia z Čiech sklamaním? Mimovládky sa ešte aj dnes vnucovali s voľnými miestami!

Odoberať
Upozorniť na
8 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php