eReport.sk
Danisa Saková, foto: tasr

VIDEO Súhlasíte? Vlády Matoviča a Hegera neurobili pre Slovensko nič, hovorí Saková

Už o 21 dní tu máme predčasné parlamentné voľby. S blížiacim sa voľbami, ide i ruka v ruke bilancovanie toho, čo súčasná vládna garnitúra za volebné obdobie pre občanov našej krajiny spravila, čo pokazila, či čo mohla spraviť inak. Na vládach Igora Matoviča, Eduarda Hegera či Ľudovíta Ódora však mnohí nič dobrého nevidia, a títo dotyční páni sú pod paľbou ostrej kritiky, nielen od svojich politických oponentov.

„Vlády Matoviča a Hegera neurobili pre Slovensko nič“

Bývalá ministerka vnútra a súčasná kandidátka na poslankyňu Národnej rady Slovenskej republiky za stranu Hlas-SD Denisa Saková sa vo vyjadrení pre eReport nechala počuť, že vlády Igora Matoviča a Eduarda Hegera nespravili pre Slovensko a jeho občanov absolútne nič.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Čo to Stančík predvádza?
  2. Sulíkove predvolebné sľuby
  3. Kandidát Progresívneho Slovenska

„Výroky pani Remišovej neviem, či stoja vôbec za koment, pretože práve pani Remišová za posledné tri roky dokázala, aká je nekompetentná riadiť len jeden rezort.“ Uviedla Saková v reakcii na vyjadrenia exdigitálnej líderky Veroniky Remišovej, Tá počas štvrtkovej tlačovej konferencii bezprostredne po zhatení otvorenia v poradí tretej mimoriadnej schôdzi k migračnej kríze označila, za aktuálny stav, v ktorej sa naša krajina nachádza za vinu Roberta Fica, Roberta Kaliňáka a Petra Pellegriniho.

Zdroj: yt/eReport

Hádžu vinu na Fica, Kaliňáka či Pellegriniho

Paradoxom však je to, že posledné bez mála štyri roky, boli menovaní páni opozičnými politikmi. Práve preto dávať podiel viny za aktuálny stav, v ktorej je Slovensko, v ktorej je naša krajina sužovaná krízami, od energetickej až po tú migračnú. týmto politikom trochu za alibistické.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Súhlasíte? Vlády Matoviča a Hegera neurobili pre Slovensko nič, hovorí Saková

Odoberať
Upozorniť na
9 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php