eReport.sk
Vlado Voštinár, foto: profimedia

Vlado Voštinár sa stará o svoju krásu: Krém na mieru!

Patri medzi najobľúbenejších moderátorov súčastnosti. Vlado Voštinár (57) nás už roky zabáva v šou Inkongito! Prezradil, ako sa stará o svoj vzhľad.

Moderátor Vlado Voštinár je pohotový, veselý a vždy dokonale pripravený! Moderovanie zábavnej šou Inkognito si užíva aj po rokoch. „Smiech mi je oveľa milší ako plač, radosť krajšia, ako smútok a humor lepší, ako depresia. Všeobecne sa takto žije oveľa lepšie. To, ale neznamená, že sa usmievam stále a na čomkoľvek sa smejem. To by bolo tiež povážlivo čudné. Ak však nosíte optimistický životný postoj vo vnútri duše, tak aj ťažšie chvíle zvládnete s prehľadom. A takto nejako si ja už dlhé roky žijem,“ prezradil pred pár rokmi pre portál preventívne.sk.

Dáva si na seba pozor!

Vlado Voštinár síce nie je žiaden askét, no dáva si pozor na to, čo je a čím si natiera telo. Na seba je nesmierne citlivý. „Začal som používať ručne vyrábané prírodné mydlá a šampóny od malých výrobcov. Aj krémy si nechávam vyrábať u jednej pani. Pripravuje mi ich špeciálne na môj typ pleti a opäť len z prírodných zložiek. Mäso a výrobky kupujem z malých rodinných fariem a chlieb iba kváskový,“ prezradil pred rokmi Voštinár.

Vyštudovaný poľnohospodár mal aj svoje vlastné plány. „No a už si chystám priestor na maličkú farmu, kde by som si choval pár zvierat a pestoval nejakú zeleninu pre vlastnú spotrebu.“

V oblasti stravovania musí byť na seba prísny. „Momentálne sa učím jesť pravidelne každé tri hodiny. Veľa zeleniny a ovocia. Na moje telo to funguje. Je to aj základ ázijskej kuchyne a ich strava mi veľmi chutí,“ prezradil pre preventívne.sk.

Vlado Voštinár priznal krém na mieru, foto: profimedia

Nie je abstinent!

V minulosti vedel vypiť aj viac. Dnes si na alkohol dáva pozor! „Zase až taký asketický život nevediem. Úplný abstinent nie som. Mám rád dobré víno a rum. Ale nesmiem sa opiť. Na toto si dávam pozor. Jednak preto, že mi telo slabo spaľuje alkohol a je mi potom tri dni zle. A taký alkohol, ktorému obetujem tri dni života ešte nevyrobili,“ žartoval.

Známy moderátor priznáva, že nemá rád veľa alkoholu. „No a jednak aj preto, že nemám rád stav opitosti. Týmto sa nebojím naznačiť, že som už párkrát takto scápaný bol. Sladkosti, to už je iný príbeh. To mi chutí veľmi. Ale aj tie som zredukoval na kvalitnejšie veci. Teda, keď si chcem dať čokoládu, tak takú, ktorá čokoládou naozaj je, a keď koláčik, tak bez margarínov a farbív,“ priznáva Voštinár.

Vlado Voštinár s manželkou, foto: profimedia

Nabraté kilogramy navyše však už zhadzuje ťažšie. „Keď som mal tridsať rokov a chcel som zhodiť pár kíl, tak mi stačili dva týždne a bolo. Po päťdesiatke mi to už nejde. To bol aj jeden z dôvodov, prečo som sa rozhodol stravovať trochu inak. Pribral som päť kíl a musí sa mi podariť ich zhodiť. Bude to boj,“ priznal pred pár rokmi. Napriek tomu, že patrí medzi zrelších moderátorov, stále sa na nedostatok práce u nás sťažovať nemôže. No jeho životný štýl je už oveľa zdravší ako pred rokmi.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Vlado Voštinár sa stará o svoju krásu: Krém na mieru!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti