eReport.sk
Lucid prehovorila o mužoch, foto: instgram

Vizážistka Lucia Sládečková o mužoch: Je až príliš veľa príživníkov!

Nie je žiadna krehotinka. Maká na svojej kariére. S líčidlami v ruke prakticky zaspáva aj vstáva. Okrem toho, že líči mnohé slovenské celebrity, je aj slobodnou mamou. To, že dcérku Lýdiu bude vychovávať bez pomoci partnera, prijala ako fakt a slzy na lícach jej kvôli tomu neuvidíte. Lucia je žena činu a svojou silnou osobnosťou dokazuje, že trápiť sa pre niekoho, kto za to nestojí, sa neoplatí.

Žena ide zväčša do tehotenstva s predstavou, že s partnerom bude navždy tvoriť krásnu šťastnú rodinu, ktorú nič nerozdelí. Lucia Sládečková alias Lucid (35) to mala od chvíle, keď zistila, že čaká malú Lýdiu, inak. „Roky som si budovala svoju značku a keď som sa dozvedela, že som tehotná, myslela som si, že sa to všetko skončí. Do toho som pochopila, že s partnerom, s ktorým čakám dieťa, spolu nebudeme. Vo veľa veciach sme si nesedeli a nechcela som to siliť. Preto som sa s ním dva týždne po zistení, že čakám dieťa, rozišla. Skrátka som vedela, že chcem byť sama!“ hovorila otvorene v rozhovoroch.

Slová o nevere

Luciu Sládečkovú vníma verejnosť nielen ako jednu z top slovenských vizážistiek, ale aj ako jednu z najznámejších slobodných mamičiek, ktoré sa už roky úspešne pretĺkajú životom bez muža. To, prečo je atraktívna plavovláska sama, určite zaujíma mnoho jej fanúšikov. Lucid nedávno všetko vysvetlila. Sú to štyri roky, čo priviedla na svet dcérku, ktorú pomenovala po svojej milovanej mame. Práve tieto dve dievčence sú pre populárnu make-up artistku najväčšou oporou a sprevádzajú ju takmer všade. Môže za to určite fakt, že Lydka od narodenia vyrastá bez otca. Obľúbená kráska o svojich vzťahoch veľa nehovorí, tobôž nie o tom, z ktorého vzišla jej rozkošná princeznička. Po tom, ako však dala fanúšikom priestor na otázky, prezradila zo súkromia čosi viac. ,,Nežijem s ním. To je tak, keď sú ženy “uponúkané“ v tejto dobe… A muži nevedia odolať,” uviedla Lucid naznačujúc, že sa v ich prípade stala kameňom úrazu nevera.

Nového muža si nehľadá

Hoci minulý rok o takomto čase 37-ročná influencerka po štyroch rokoch zmenila status single na zadaná, dlho jej to nevydržalo. Ako priznala v odpovedi na ďalšiu otázku, na vzťahy se*ie. ,,V tejto dobe je plno príživníkov a povaľačov. Nechcem uraziť mužov, ktorí sú fakt super… ale super muži sú zadaní,” dodala so smiechom.

Zdroj: instagram


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Vizážistka Lucia Sládečková o mužoch: Je až príliš veľa príživníkov!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti