eReport.sk
Karlos Vémola, MMA fighet, luxusná motorka
Karlos "Terminátor" Vémola, foto:ig/ktv

Víťazstvo oslávil po svojom: Vémola si doprial luxusný darček!

Karlos “Terminátor Vémola si užíva luxusného života. Krásny dom, obrovský bazén, či klietka s tigrom priamo v záhrade. To je len zopár vecí, ktoré si český veterán MMA dopraje. Po poslednom víťaznom zápase nad slovenským bojovníkom Milanom Ďatelinkom si 35-ročný rodák z Olomoucu doprial naozaj luxusný a ikonický kúsok.

Jeho prezývka “Terminátor” vznikla už pred dlhými rokmi. Vybral si ju najmä preto, že sa prezentuje svojou nekompromisnosťou ako sa prezentoval samotný Arnold Schwarzenegger v kultovom filme s rovnomenným názvom. K dokonalosti mu chýbala už len jedna vec a tú si teraz do zbierky svojich klenotov dokúpil. Vémola si zadovážil luxusnú motorku vyrobenú na štýl z filmu.

Karlos “Terminátor” Vémola si doprial luxusný darček

Foto: ig/karlosvemola

K dokonalosti však motorke chýba už len jeden detail. Vémola si chce zmeniť farbu motorky na čierno, ďalej by ju mali zdobiť aj podobizne Terminátora s označením vlastnej značky KTV. „Mal som ešte jeden chlapčenský sen, ktorý som si doposiaľ nedožičil. Teraz som si ho ale konečne splnil a odmenil sa za skvelé víťazstvo z posledného zápasu,” pochválil sa Vémola.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne v športe

Futbal, hokej

Politika

Správy

Celebrity

Šport