eReport.sk

Viktor Vincze venoval Adele tie najkrajšie slová


Svoju lásku nedokáže tajiť. Viktor Vincze zverejnil dojemné slová, ktoré venoval svojej manželke Adele. Rozpísal sa o živote so štyridsiatničkou.

Pre Viktora Vinczeho je Adela vytúženou partnerkou. Svoju lásku k nej netají ani na sociálnych sieťach. Nedávno zverejnil dojemný status o láske k svojej žene. „Už štyri dni žijem so štyridsiatničkou. A je mi to rovnako jedno, ako keď som začal žiť s o desať rokov staršou 36kou. Pretože rovnako ako vekový rozdiel, aj pohľad na samotný vek je len spoločenským vzorcom. Kde by ľudia v istom veku už mali byť, s kým by mali byť, koľko by mali mať detí, koľko by mali zarábať, kde by mali bývať, ako by sa mali vyjadrovať… všetky tieto „dobre mienené očakávania“ majú vo svojom jadre spoločné to, že ich autorovi ponúkajú len akési falošné útočisko a ukotvenie v jeho vlastnej neistote. Lebo bez známeho “poriadku“ mu život nedáva zmysel,“ napísal Viktor.

V rozsiahlom statuse venovanom Adele pokračuje aj ďalej. „Keby som sa pred štyrmi rokmi po Veronikinej a Sajfovej svadbe nechal vyľakať týmito zarytými predstavami , urobil by som najväčšiu chybu svojho života….života, ktorý mi teraz dáva absolútny zmysel,“ píše ďalej. Sú manželmi vyše troch rokoch, no z ich vzťahu nezmizla povestná iskra Viktor je známy aj svojím zmyslom pre humor, preto k vyznaniu dodáva aj menší fórik. A okrem toho, život so štyridsiatničkou má aj ekologickú výhodu – na rozdiel od rovesníkov je naša dvojčlenná rodina každým rokom bližšie k vlakom a MHD zadarmo!(úsmev),“ zavtipkoval Vincze. Dvojica pôsobí naozaj nesmierne idylicky. Aj napriek počiatočným rečiam neprajníkov ukázali, že sú pre seba stvorení.

foto: Instagram

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Viktor Vincze venoval Adele tie najkrajšie slová

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne