eReport.sk
Adela Vinczeová
Adela Vinczeová, foto: Instagram

Viktor Vincze spozoroval na Adele po očkovaní ďalšie nežiadúce účinky!

Nielen Adela má zmysel pre humor! Viktor Vincze (30) si rád vystrelí aj zo svojej milovanej manželky. Naposledy zverejnil fotografiu, ako vyzerala Adela Vinczeová (40) dva dni po očkovaní!

Povestný zmysel pre humor nemá len Adela Vinczeová. Jej manžel Viktor má tiež rád dobrý humor, vtipy a sarkazmus. Po tom, ako Slovensko obletela správa, že naša najznámejšia moderátorka dostala svoju prvú dávku vakcíny, sa do tohto ošiaľu zapojil aj sám Viktor.

Zverejnil totiž fotografiu moderátorky dva dni po očkovaní. Adela na nej leží na gauči a nohy má natiahnuté smerom hore. S mobilom v ruke pôsobí v absolútnej pohode. Viktor zrejme reagoval na prvotné nežiadúce účinky, ktoré ju postihli tesne po očkovaní.

Adela ich priznala aj pre portál eReport.sk.„Nežiadúce účinky sú podobné ako u všetkých. Zimnica, teplota, nevoľnosť a bolesť ruky. Ale to všetko sa dialo len prvý deň po očkovaní. Dnes mi je už oveľa lepšie,“ povedala.

Očkovať sa nechala v Prešove, lebo v tom čase trávili s manželom voľné chvíle na chate na Liptove. Ako sa zdá, už je všetko v najlepšom poriadku a Adela Vinczeová sa opäť raduje z dobrého zdravia a návalu jej klasickej veľkej energie.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti