eReport.sk
Moderátor Viktor Vincze, foto: instagram

Viktor Vincze sa na dlhšiu dobu odmlčal: Čo sa stalo?

Moderátor Viktor Vincze (30) je na sociálnych sieťach pomerne aktívny. Nedávno sa však na dlhšiu dobu odmlčal. Jeho dôvod vás prekvapí, no na druhej strane je veľmi milý a pochopiteľný.

Moderátor Viktor Vincze sa so svojimi fanúšikmi občas podelí aj s udalosťami zo svojho súkromia. Častokrát odhaľuje aj život po boku našej najvyťaženejšej moderátorky a jeho manželky Adely Vinczeovej. Jednoducho na svojich priaznivcov myslí. Naposledy sa však na dlhšiu dobu odmlčal.

Jeho dôvod je celkom dojímavý, no na druhej strane aj pochopiteľný. „Venujem sa vareniu a manželke – základné odpovede na vaše otázky, prečo tu posledné dni nie som. Sviatky sú pre mňa o všeobecnom pokoji, celé ich preto zasväcujem mojej obľúbenej partáčke. Snáď máte vo vašej jednej „pandemickej” domácnosti niekoho podobného aj vy. A ak ste sami – aj to je ok. Lebo ste v tej najlepšej spoločnosti, v ktorej je stále čo spoznávať. Peknú Veľkú noc kamoši!,“ napísal Viktor.

Je evidentné, že si spoločnosť svojej slávnej manželky užíva a chce svoj voľný čas s ňou, využiť čo najlepšie. Dvojica má krásny vzťah a ich spoločné strávené chvíle patria len im!

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity