eReport.sk
Podľa Blahu mal Boris Kollár rande v čase lockdownu.

Vie Blaha, čo sa dialo v Kollárovej limuzíne? Dúfam, že použili ochranu


Hneď ako sa Boris Kollár vystrábi zo zranení, ktoré utrpel počas víkendovej autonehody, bude zrejme mať čo vysvetľovať. Spolu s ním sa totiž v štátnej limuzíne viezla aj krásavica Miroslava Fabušová. Tento fakt nenechal chladným ultraľavicového poslanca Ľuboša Blahu (SMER-SD).

„Štátna limuzína má byť využívaná na štátne účely. Nie na rande. Boris Kollár si v nej nemá čo prevážať frajerky,“ štipľavo okomentoval Blaha, ktorý niekoľkokrát zdôraznil, že mu je ľúto, že je Boris Kollár zranený. Napriek tomu, mu fakt, že sa predseda parlamentu prevážal po Bratislave so sexicou, otrepal niekoľkokrát o hlavu. „Pri všetkej úcte k bývalej finalistke Miss Universe, celkom zjavne to nie je kráľovná Alžbeta. A štátna limuzína bola zneužitá na Borisove bakchanálie. U pána predsedu zjavne opäť nezvíťazil mozog,“ pokračoval ľavičiar, ktorý síce nechcel rozoberať súkromný život Borisa Kollára, ale i tak neodolal. „Raz si to užíva s misskami, inokedy s transsexuálmi. A vieme, ako chcel pri šoférovaní „pomáhať“ slávnej Paris. Podstatné je, aby na svoje zvrhlé chúťky nezneužíval štátnu limuzínu,“ upozornil Blaha, ktorý zrejme narážal na šteklivú konverzáciu predsedu parlamentu s transrodovou modelkou Paris Nemec.
Na záver sa však predsa len Blaha dostal k podstate celej veci. „Na Slovensku je zákaz vychádzania. Vláda vyzýva, aby ľudia ostali sedieť doma a obmedzili kontakt s cudzími ľuďmi. V tom istom čase kľúčový predstaviteľ vládnej koalície a druhý najvyšší ústavný činiteľ Boris Kollár zneužíva štátnu limuzínu na intímne stretnutie s Miss Universe. A veľmi vážne pochybujem, že pri svojom platónskom obcovaní používali ochranu – myslím teraz rúška na tvári.“ Blaha si myslí, že sa predseda parlamentu vysmieva vládnym opatreniam a mal by zvážiť zotrvanie vo svojej funkcii.

Porušil Kollár pravidlá?

Rozhodnutie o programe, cieli cesty i pasažieroch v aute s vodičom z Úradu na ochranu ústavných činiteľov je plne v kompetencii ústavného činiteľa, ktorý túto možnosť využíva. Ozrejmila to hovorkyňa Ministerstva vnútra SR Barbara Túrosová. V súvislosti so sobotňajšou nehodou predsedu Národnej rady SR Borisa Kollára zároveň uvidela, že jeho ochrankár mu okamžite poskytol prvú pomoc napriek tomu, že sám pri nehode utrpel zlomeniny rebier a poranenie hlavy.
„Pri dopravnej nehode utrpel osobný ochranca zlomeniny rebier a tržné poranenie hlavy. Napriek tomu bezprostredne po nehode skontroloval stav predsedu NR SR Borisa Kollára, ktorý si vyžiadal okamžitú prvú pomoc, pri ktorej mu spriechodnil dýchacie cesty a kontroloval životné funkcie až do príchodu rýchlej zdravotnej služby,“ priblížila hovorkyňa Ministerstva vnútra SR Barbara Túrosová. Vodič podľa jej slov absolvoval lekárske vyšetrenia a neutrpel žiadne zranenia. „Program a cieľ cesty je plne v kompetencii chránenej osoby. Rovnako je výlučne na jej rozhodnutí aj to, kto sa bude spolu s ňou nachádzať ako pasažier v služobnom motorovom vozidle, ktoré užíva,“ dodala.

Foto: tasr, facebook, instagram

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Vie Blaha, čo sa dialo v Kollárovej limuzíne? Dúfam, že použili ochranu

KOMENTOVALI STE: