eReport.sk
Juraj Šeliga (Za ľudí). Foto: tasr

VIDEO Zúfalý Šeliga prosí rodákov z Námestova. Dajte sa zaočkovať a dostanete sa z čiernej!

Bývalý podpredseda parlamentu a poslanec za stranu Za ľudí Juraj Šeliga sa rozhodol prehovoriť do duše svojim rodákom z Oravy. Dôvodom je, že okres Námestovo patrí podľa covid automatu do čiernej farby. Hoci by stačilo málo a mohlo by to byť inak.

„Viete, že ja som z Hruštína a vždy sa k Orave hrdo hlásim,“ povedal na úvod videa politik. „Okres Námestovo je momentálne čiernym okresom, pretože máme vysoké čísla nakazených prípadov na COVID-19. Ale vzhľadom na to, ako je nastavený covid automat a ako máme nastavenú úpravu toho, ktorý okres je v akej farbe mám pre vás dobrú správu. Chýba iba 178 ľudí nad 50 rokov, ktorí keď sa dajú zaočkovať, tak Námestovo už nemusí byť čiernym okresom,“ zdôraznil a začal vymenovávať aj výhody, ktoré by z toho plynuli.

Čítajte viac:

  1. poslanec NR SR Juraj Šeliga (Za ľudí).
  2. Podpredseda Národnej rady SR Juraj Šeliga (Za ľudí) sa rozpráva s novinármi.

„Budú môcť byť otvorené prevádzky, reštaurácie atď. Nie je to veľa. Chcem vás všetkých veľmi pekne poprosiť ešte raz. Tí, ktorí váhate nad očkovaním, dajte sa zaočkovať a takto sa náš život o trochu viac vráti do normálu,“ dodal s tým, že pokiaľ ľuďom chýbajú informácie ohľadom očkovania, majú sa obrátiť na lekára.

– Foto: fb/SeligaZaLudi

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Zúfalý Šeliga prosí rodákov z Námestova. Dajte sa zaočkovať a dostanete sa z čiernej!

Odoberať
Upozorniť na
guest
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport