eReport.sk
šéf envirorezortu Tomáš Taraba (nominant SNS)
šéf envirorezortu Tomáš Taraba (nominant SNS) zroj: yt

VIDEO Taraba opozícii: Už nie ste ani na smiech!


Národná rada (NR) SR včera odsúdila útok na premiéra Roberta Fica (Smer-SD) v Handlovej. Vyzýva na nešírenie nenávisti. Ľudia podľa poslancov nesmú byť terčom nenávisti pre svoje politické názory. Vyplýva to z uznesenia, ktoré v utorok jednomyseľne schválil parlament. Predložila ho skupina koaličných poslancov.

Dnes na to niektorí pozabudli

,,Včera sme schválili uznesenie o novej politickej kultúre, a jeden z tých základných bodov bol, že politici sa nebudú obviňovať z vecí, ktoré nevedia dokázať. Teraz ma pani Marcinková a pán Hlina obviňujú, že novelu zákona o ochrane prírody a krajiny robím z biznis dôvodov!“ Uviedol vo videu šéf envirorezortu Tomáš Taraba (nominant SNS).

Jednoduchšie odstraňovanie drevín má sprehľadniť krajinu, a to možno považovať za významné preventívne opatrenie na zníženie nebezpečných stretov človeka s medveďom hnedým, ako aj škôd spôsobovaných zverou na poľnohospodárskych plodinách a ovocných sadoch“. Podľa ministra životného prostredia Tomáša Tarabu (nominant SNS) pomôže právna úprava zlepšiť potravinovú sebestačnosť Slovenska, biodiverzitu aj starostlivosť o krajinu.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Monika Beňová
  2. Európska vesmírna agentúra
  3. Audiovizuálny fond
  4. imeteo

Hádzanie polien pod nohy

,,Hádzanie polien pod nohy poľnohospodárom, ovocinárom a vinohradníkom sa skončil. Parlamentom schválená novela zákona o ochrane prírody prináša jednoduchší výrub drevín bez zbytočného byrokratického zaťaženia ľudí starajúcich sa o krajinu,“ vysvetľuje Taraba.

,,Zbytočné vysvetľovanie Hlinovi a Pročkovi, ktorí odchádzajú zo zasadnutia a nechcú počúvať pravdivé argumenty,“ smeje sa Taraba na konci videa.

Zdroj: yt

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Taraba opozícii: Už nie ste ani na smiech!

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: