eReport.sk
Vladimír Krčméry. Foto: tasr

VIDEO Taraba reaguje na Krčméryho: Mr. Pfizer vysvetľuje, že sa nedá vylúčiť po očkovaní neplodnosť!

Vzniká po očkovaní proti covidu neplodnosť? Ako vysvitlo, na túto otázku nepozná odpoveď ani známy infektológ a prvá zaočkovaná osoba na Slovensku, profesor Vladimír Krčméry. Pred niekoľkými dňami to priznal v relácii Téma dňa v spravodajskej televízie TA3. Zaujímavá diskusia v štúdiu neunikla ani nezaradenému poslancovi Tomášovi Tarabovi, ktorý sa k reakciám Krčméryho vyjadril na sociálnej sieti, pričom svoj status odpálil vetou s veľkými písmenami: „Očkuj sa a staň sa neplodným.“

Taraba veru Krčméryho nešetril, pričom ho nazval Mr. Pfizer. „Je dobré skôr ako sa dáš zaočkovať, ale osobitne svoje dieťa, aby si dostal 90 eur bonus, vypočuť si Mr. Pfizera, kde s kľudom Angličana najnovšie vysvetľuje, že sa nedá vylúčiť, že po očkovaní na Covid vzniká neplodnosť a samozrejme možné genetické mutácie uvidíme až o pár rokov,“ zaťal do živého poslanec a dal si ešte aj tú námahu, že k svojim myšlienkam pripojil aj video s časťou, v ktorej Krčméry reaguje práve na otázku o možnom vplyve očkovania na pôrodnosť.

Zdroj: fb/tomastaraba.sk

Ale ako sa hovorí, politikom neradno veriť, aj my sme si dali námahu, aby sme overili, čo presne Krčméry na TA3 povedal. Napokon, Taraba to mohol všelijako zostrihať a možno aj zavádza a len si robí reklamu. Na stránke televízie sme si preto pozorne vypočuli Krčméry slová a vysvitlo, že poslanec nezavádza, akurát zverejnil kratšiu verziu reakcie známeho odborníka.

Prepis rozhovoru v štúdiu

Ponúkame vám teda prepis predmetnej časti rozhovoru s Krčmérym.

„Hovorí sa napríklad o negatívnom vplyve na pôrodnosť, niečo so spike proteínom, niečo s týmito vecami, zaznelo to aj našom vysielaní. Myslíte si, že sa dá ísť, alebo vyvrátiť aj takéto podozrenie?“ – opýtasl sa infektológa moderátor Peter Bielik.

A takto reagoval profesor Krčméry: „Tak, toto je veľmi dôležitá otázka, pretože tu nejde len o nás, ale ide…. zhodou okolností sme sa nedohodli o tomto pred reláciou, ale minulú sobotu som cez telemost počas rokovania krízového štábu vysielal moju prednášku na kongres presne na túto tému. Zatiaľ máme súbor zo Spojených štátov, máme dve metaanalýzy a aby som to celé skrátil… Hovoria, že na tehotenstvo nemala vakcína žiaden vplyv, to boli ženy v prvom trimestri nevedeli, že sú tehotné, dostali vakcínu a všetky deti sa narodili v poriadku. Len v jednom prípade zo 150 sa preniesol ako covid z matky na dieťa. Takže to je 0,7 percenta. Takže to je odpoveď na tú otázku. A otázka, čo sa týka na tú genealógiu, alebo na neskoré by som povedal vplyv na generáciu, budeme vedieť, keď budeme mať päť rokov od wuchanského lockdownu. Tie veci proste skôr vedieť nebudeme, musíme sa s tým zmieriť… … a sú veci, o ktorých nikdy nebudeme vedieť, že ich budeme vedieť. A s tým sa musíme zmieriť…“

Mimochodom, celý rozhovor je vskutku zaujímavý, ak chcete poznať odpovede na dôležité otázky okolo covidu a očkovania od takého odborníka, za akého je Krčméry považovaný, rozhodne vám ho odporúčame, nájdete ho ho v archíve spravodajskej televízie.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Taraba reaguje na Krčméryho: Mr. Pfizer vysvetľuje, že sa nedá vylúčiť po očkovaní neplodnosť!

4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre