eReport.sk
Tomáš Taraba,
Tomáš Taraba, foto:tasr

VIDEO Taraba musel reagovať: Pellegrini výrazne atakoval opozíciu, označil ju za antivaxerskú!

Po vzore premiéra Eduarda Hegera či prezidentky Zuzany Čaputovej natočil svoj novoročný príhovor občanom šéf mimoparlamentej strany Hlas-SD Peter Pellegrini. V ňom odkazuje na lepší rok 2022 než bol ten minulý.

Okrem toho spomína aj očkovanie a polarizovanú spoločnosť. Podľa neho veriaci útočia na liberálov a antivaxeri zase na zaočkovaných ľudí. To si nemohol nevšimnúť Tomáš Taraba, ktorý Pellegriniho za jeho vyjadrenia aj skritizoval. Taraba vyčíta zjavne naklonený postoj k prezidentke a politikárčenie, ktoré by malo v budúcnosti pomôcť Pellegrinimu poskladať vládu aj s pomocou pravicovej, liberálnej politickej scény.

V deň novoročných osláv podľa Tarabu predseda Hlasu zaútočil na opozíciu: „Čítam a nestačím sa diviť. Pán Pellegrini včera výrazne atakoval opozíciu, ktorú označil za antivaxerskú, ja takú nepoznám, poznám len takú, ktorá obhajuje slobodu v očkovaní a na druhej strane je táka, ktorá podporila vládny návrh zákona o segregácii ľudí,” píše Taraba na svojom facebookovom profile.

Novoročný príhovor Petra Pellegriniho

Zdroj: fb/peterpellegrini

Antivaxeri útočia na zaočkovaných?

„Pan Pellegrini, vypočul som si Vás prejav. Hovorite, ze na Slovensku veriaci útočia na liberálov a antivaxeri na zástancov očkovania. To ako myslite? Na Slovensku veriaci nemôžu 2 roky chodiť do kostola a ľudia co sa boja zaočkovať počúvajú, ze si budu musieť platiť za zdravotníctvo. Nechceli ste to povedať naopak?” komentoval Tomáš Taraba príhovor Petra Pellegriniho.

Foto: fb/peterpellegrini

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Taraba musel reagovať: Pellegrini výrazne atakoval opozíciu, označil ju za antivaxerskú!

Odoberať
Upozorniť na
guest
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti