eReport.sk
Vladimír Krčméry , foto: tasr

VIDEO Šokujúce priznanie zachytil mikrofón. Krčméry pred tlačovkou Mikulcovi: Chceli ma podpáliť zaživa!

Toto sme nemali nikdy počuť! Infektológ a odborník na tropickú medicínu Vladimír Krčméry krátko pred začiatkom tlačovky po zasadnutí ústredného krízového štábu zrejme trochu pozabudol, že už sú zapnuté mikrofóny a po svojej lavici stojacemu ministrovi vnútra Romanovi Mikulcovi prezradil len tak medzi rečou šokujúcu informáciu. Vyhrážali sa mu, že ho za živa podpália benzínom!

Minulý týždeň vo štvrtok sa profesor Vladimír Krčméry, minister vnútra Roman Mikulec a šéf rezortu zdravotníctva Vladimír Lengvarský postavili pred zástupcov médií a spoločne vyzvali ľudí nech dovolenkujú na Slovensku. Tlačovke však tradične predchádzala príprava na vysielanie televízie a čakanie na potvrdenie živého vstupu. Ten čas využil Krčméry na menšie poklábosenie s takisto čakajúcim Mikulcom. Ten mu ešte pripomínal čo by nemal zabudnúť na brífingu povedať.

„Potom kľudne zopakujte aj to čo ste povedali o tom dovolenkovaní, niektorí ľudia si uvedomili, že..,” začal Mikulec. „To je veľmi neisté, veľmi neisté dovolenka. Sa to môže premeniť na horor. Dovolenka sa ozaj môže premeniť na horor pri návrate,” skočil mu reči Krčméry.

Fanúšik ministra Krčméry

Následne dostali pokyn, že za niekoľko desiatok sekúnd ich z réžie prepoja do vysielania. Tento krátky čas ešte stihol infektológ využiť na to, aby vyjadril ministrovi vnútra, ktorý čelil odvolávaniu v národnej rade, podporu. „Tak sa teším, že všetko dobre dopadlo v parlamente,” povedal šeptom Krčméry, no zapnuté mikrofóny jeho slová aj tak zachytili. „Bolo to veľmi vyčerpávajúce,” odvetil mu na to taktiež šepkajúc Mikulec.

Odborník na tropickú medicínu zrejme vie o čom minister rozprával a spomenul si na vlastné vyčerpávajúce zážitky. „Je to nepríjemné najmä. Ja som 21-krát bol na trestnom stíhaní za vymyslené trestné činy takže som to zažil 21-krát za 20 rokov,” trochu prekvapivo premostil Krčméry.

Zdroj: eReport

Priznanie prišlo v posledných sekundách

„Dvadsať,” informoval prítomných o počte sekúnd chýbajúcich do začiatku televízneho vstupu kameraman z televízie. A práve túto malú časovú medzierku sa ešte Krčméry rozhodol vyplniť neočakávaným priznaním.

„Aj včera ma naši policajti zbalili lebo sa mi vyhrážali, že ma podpália zaživa s benzínom. Prišli pre mňa policajti, ale zachránili ma. Odviezli ma na 5-ku Bratislavu (okresné riaditeľstvo Bratislava V, pozn. red.), vypočuli ma, spísali. Super chlapi, asi dvadsať ich bolo,” šokoval Mikulca aj poblíž stojaceho Lengvarského Krčméry. Tí však už nestihli na neuveriteľnú informáciu reagovať inak ako vypleštením očí.

„Príjemné popoludnie kolegovia, vítam vás na krátkom tlačovom brífingu po zasadnutí ústredného krízového štábu…,” zobrala si slovo a možno aj ďalšie pokračovanie Krčméryho hororovej príhody hovorkyňa.Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport