Novozélandská futbalistka (ukazuje na ňu šipka) po jednom zo svojich troch vlastencov. Zdroj: yt/bx comps

VIDEO Šokujúca smola futbalistky: Za 31 minút dosiahla čistý hetrik, ale do vlastnej brány!

Novozélandská futbalistka Meikayla Mooreová bude chcieť čo najskôr zabudnúť na svoje nedeľné vystúpenie v prípravnom stretnutí na pôde USA. V priebehu 31 minút zaznamenala čistý hetrik, no do vlastnej siete. Američanky zvíťazili na turnaji Shebelievs Cup v Carsone napokon 5:0.

Stála na správnom mieste. Pri všetkých troch góloch.

Kouč Američaniek na adresu smoliarky Mooreovej.

Obrankyňa FC Liverpool sa najprv v 5. min pokúsila zneškodniť center z ľavej strany, no pravou nohou loptu nasmerovala priamo za chrbát vlastnej brankárky. O minútu neskôr ju nešťastne trafila lopta do hlavy a skončila v sieti a jej čierny deň vyvrcholil v 36. minúte – pri pokuse odkopnúť prízemný pas tentokrát ľavou nohou sa to do tretice skončilo vlastným gólom.

Zdroj: youtube.com/bx comps

Česká trénerka reprezentácie Nového Zélandu Jitka Klimková nešťastnú hráčku vystriedala v 40. minúte. „Mala skutočne ťažký deň v práci. Samozrejme, že je smutná a sklamaná. Je to však neuveriteľná osoba, ktorá patrí do nášho tímu. Všetci sme za ňou v tejto ťažkej chvíli,“ uviedla Klimková podľa agentúry AP.

Kouč Američaniek Vlatko Andonovski na adresu Mooreovej povedal: „Stála na správnom mieste. Pri všetkých troch góloch.“