eReport.sk
Robert Fico Zdroj: YT Smer

VIDEO Robert Fico: Musíme vybudovať hrádzu normálnosti, ktorá ochráni slovenské rodiny a tradície


Podľa premiéra Fica potrebujeme vybudovať hrádzu normálnosti proti liberálnym a progresívnym ideológiám, postavenú na našej histórii a tradičných hodnotách, ktorá ochráni slovenské rodiny a náš spôsob života.

Na včerajšie celonárodné oslavy 1161. výročia príchodu svätých Cyrila a Metoda na bratislavskom hrade Devín prišiel aj premiér Robert Fico (Smer-SD). Ide o jeho prvé vystúpenie na verejnom podujatí od spáchania atentátu na jeho osobu, ktorý sa odohral v polovici mája. Na podujatí vystúpil s príhovorom.

Potrebujeme hrádzu normálnosti

„Musíme všetci spoločne postaviť obrovskú hrádzu nezmyselným, progresívnym a liberálnym ideológiám, ktoré sa šíria ako rakovina. Sú to ideológie, ktoré poškodzujú túto krajinu, sú to ideológie, ktoré vznikli možno len predvčerom,“ vyhlásil Fico. Nechce pre „módne trendy“ meniť ústavu alebo zákony. Pripomenul, že v ústave je zakotvená definícia manželstva.

„Ak budeme naďalej ohrozovaní ideológiami, ktoré vznikajú zo dňa na deň, ktoré sa šíria ako jed, ktoré sú v príkrom rozpore s tým, čo máme v Ústave SR, možno budeme musieť hľadať zhodu na slovenskej politickej scéne v ďalších krokoch k úprave Ústavy SR, kedy by sme túto hrádzu proti liberálnym a progresivistickým ideológiám postavili ešte silnejšiu,“ skonštatoval.

Premiér vyhlásil, že spoločnosť je rozdelená, kritizoval niektoré médiá, ktoré podľa neho označili sviatok svätých Cyrila a Metoda za prežitok. Podľa Fica sa musia všetci zamyslieť nad tým, čo sa dnes deje na Slovensku a v Európe. „Európa a Slovensko neboli nikdy také rozjatrené, ako sú rozjatrené teraz,“ skonštatoval.

Zdroj: tasr, YouTube

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Robert Fico: Musíme vybudovať hrádzu normálnosti, ktorá ochráni slovenské rodiny a tradície

Odoberať
Upozorniť na
17 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre