eReport.sk
poslanec NR SR Richard Glück (Smer-SD).
zdroj: fb/poslanec NR SR Richard Glück (Smer-SD)

VIDEO Richard Glück: Koľko Cintulov nám chcú opozícia a médiá ešte vychovať?


Richard Glück v prśpevku na sociálnej sieti pripomenul, že terorista Cintula, ktorý bezprostredne po atentáte na nášho premiéra Roberta Fica, povedal, že dôvodom na to, aby si zobral zbraň a šiel zastreliť premiéra bolo to, že vláda sa rozhodla zrušiť Lipšicovu špeciálnu prokuratúru, za to, že bol odvolaný Mazák zo súdnej rady.

,,Všetky tieto pseudo dôvody mu boli vštepované na opozičných protestoch, v liberálnych médiách a mimovládkach. Na protestoch, na ktorých ľudí klamali o tom, že vláda sa chystá uniesť Slovensko z EÚ, že chce uniesť právny štát, že chce oslobodiť všetkých vrahov a zlodejov. Až sa našiel jeden Cintula, ktorý týmto klamstvám a nenávisti uveril natoľko, že sa to rozhodol riešiť vraždou premiéra. Ústavný súd rozhodol, že zmeny trestného zákona a trestného poriadku sú v absolútnom poriadku, a teda v súlade s ústavou a európskymi štandardmi moderného trestného práva,“ vysvetľuje poslanec NR SR Richard Glück (Smer-SD).

Mohlo by vás zaujímať:

  1. minister zahraničných vecí a európskych záležitostí Juraj Blanár (Smer-SD)
  2. Richard Takáč - minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka
  3. ministerka kultúry SR Martina Šimkovičová (nominantka SNS)
  4. cyklomaratón od Trnavy až na Rysy, foto trnavarysy.sk

Matovičovsko-Lipšicovské komando

,,Nedávno ústavný súd skonštatoval aj to, že odvolanie Mazáka zo Súdnej rady bolo absolútne v súlade s ústavou. Dámy a páni, po 30 nálezoch ústavného súdu o porušovaní základných ľudských práv v rokoch 2020-2023 keď sa Matovičovsko-Lipšicovské komando snažilo kriminalizovať a pozatvárať opozíciu. Po rozhodnutiach Európskeho súdu pre ľudské práva, ktoré hovoria to isté, že na Slovensku bolo zneužívané trestné právo na likvidáciu opozície, kedy ľudia boli pozatváraní v nezákonných väzbách, bohužiaľ niektorí túto väzbu neprežili.

Spomeňme si na generála Lučanského a advokáta Krivočenka. Po nálezoch ústavného súdu, ktoré odobrili odvolanie Mazáka zo súdnej rady. A po náleze ústavného súdu, ktorý absolútne deklasoval všetky lži o “promafiánskom balíčku”, ktorý mimochodom idú prijať aj v ČR sa ukázalo, ako strašne povrchná je slovenská opozícia a spolu s médiami štvú ľudí klamstvami proti vláde Roberta Fica. Drahé média, mimovládky a opozícia, koľko rozhodnutí Ústavného súdu Vám ešte treba, aby ste prestali konečne klamať,“ dodáva v závere videa Glück

Zdroj: fb

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Richard Glück: Koľko Cintulov nám chcú opozícia a médiá ešte vychovať?

Odoberať
Upozorniť na
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre